Nejprodávanější tituly - září 2019 - Evropa

Tajemná místa pohanů -10%
Z pohledu jednoho lidského života zahrnuje pohanská doba sahající od našich prvních předků až ke starým Slovanům nepředstavitelně dlouhé časové období lidských dějin.
Evropa

Tajemná místa pohanů

299 Kč
269 Kč
Procházky Prahou filmovou -10%
Projděte se Prahou a vydejte se do míst, která znáte z filmového plátna nebo z televize!
Evropa

Procházky Prahou filmovou

249 Kč
224 Kč
Vive la France! -10%
Poznejte Francii z netradičního úhlu – očima jejího milovníka a znalce Jiřího Žáka. Originální průvodce francouzskou kulturou
Evropa

Vive la France!

399 Kč
359 Kč
Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga -10%
Spousta inspirace, přátelé z celého světa a báječná volnost. Ale i fyzická bolest, psychická náročnost a noci plné smradu a chrápání na společných ubytovnách. I taková umí být nejznámější pouť na světě, Svatojakubská cesta.
Evropa

Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga

225 Kč
203 Kč
Rok v Provenci -15%
(4x)
Rok v Provenci, kniha britského publicisty a spisovatele Petera Mayleho, nás provází měsíc po měsíci rokem novopečeného majitele domu v Provenci.
Evropa

Rok v Provenci

198 Kč
168 Kč
Rozhlednovým rájem - Vyhlídkami králů -10%
Jiří Štekl, autor známých a svými kresbami jedinečných rozhlednových průvodců, si tentokrát připravil delikatesní publikaci, která je kompletně věnovaná hradním a zámeckým vyhlídkovým věžím. Odtud také její romantický název Vyhlídkami králů.
Evropa

Rozhlednovým rájem - Vyhlídkami králů

299 Kč
269 Kč
Expedice -10%
(1x)
Výtvarnici, která nemá ráda zimu, natolik zaujme tajemný osud polární expedice, že vystuduje medicínu a vydá se na vlastní pěst po jejích stopách. Kniha plná textu, fotografií, ledu a vášně.
Evropa

Expedice

398 Kč
358 Kč
Jiná Británie -10%
Dnešní Velká Británie se v mnohém liší od našich idealistických představ ovlivněných postavou Sherlocka Holmese nebo Čapkovými Anglickými listy. Země se před očima jejích obyvatel mění a hledá novou identitu.
Evropa

Jiná Británie

349 Kč
314 Kč
Navždy Provence -15%
(2x)
Z každé maličkosti, kterou můžeme spolu s autorem objevovat a obdivovat na francouzském venkově, na nás dýchá pohoda a vlídný humor. Do pestré směsice zážitků patří zpívající ropuchy v St. Pantaléon či přednáška na téma pastis.
Evropa

Navždy Provence

198 Kč
168 Kč
Benátky -80%
Další literární průvodce Václava Fialy.Vedle slavných Benátčanů, jako byli Tizian, Tintoretto, Claudio Monteverdi, Antonio Vivaldi či Giacomo Casanova, se tu setkáme s neméně zajímavými návštěvníky, včetně těch českých.
Evropa

Benátky

449 Kč
89 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 87 položek
1 2 3 .. 9 > >>