Nejprodávanější tituly - září 2019 - islám

Saúdská Arábie: Meč a slovo -10%
(1x)
Zákazy vycestování, rozsudky smrti za odpadlictví od víry, vysoké tresty za nesouhlas s politikou královské rodiny, všudypřítomná diskriminace žen na základě náboženství i rodových zvyklostí, špehování občanů (což má v popisu práce přímo Saúdskoarabská telekomunikační společnost, která provádí nejen klasické odposlechy, ale i sledování činnosti na internetu a sociálních sítích) – to vše představuje klasickou totalitu, ještě zostřenou náboženstvím a tradicemi.
islám

Saúdská Arábie: Meč a slovo

299 Kč
269 Kč
Dvouhodinový korán -10%
DVOUHODINOVÝ KORÁN se ve zhuštěné a zestručněné podobě zabývá nejdůležitějšími částmi koránu, které se týkají nemuslimů. Umožňuje čtenáři pochopit základy koránu za dobu, jakou trvá sledování jednoho sportovního utkání.
islám

Dvouhodinový korán

149 Kč
134 Kč
Hadísy -10%
Korán opakovaně nařizuje každému muslimovi, aby následoval dokonalý příklad Mohamedova života. Jeho slova a činy se souhrnně nazývají sunna. Tu můžeme poznat mimo jiné na základě tradic ustavených Mohamedem, které se nazývají hadísy.
islám

Hadísy

149 Kč
134 Kč
Právo šaría pro nemuslimy -10%
Rozšířené vydání. Přehled uplatňování práva šaría v dnešní Evropě
islám

Právo šaría pro nemuslimy

149 Kč
134 Kč
Síra -10%
(2x)
Mohamedův život je impozantní příběh. Byl sirotkem, který vyrostl v chudobě, aby se nakonec stal vládcem celé Arábie. Vytvořil nové náboženství, přišel s novým způsobem vedení války a ustavil nový politický systém včetně jeho zákonů –šaríe.
islám

Síra

149 Kč
134 Kč
Věcná argumentace -10%
Jakmile člověk pochopí skutečnou podstatu islámu, dost možná o ní bude chtít přesvědčit ostatní. Přitom zjistí, že lidé o islámu z médií získali falešnou představu, pro kterou hledají argumenty a omluvy.
islám

Věcná argumentace

149 Kč
134 Kč
Samostudijní kurz politického islámu -10%
Tento samostudijní kurz vychází ze tří islámských zdrojových textů: koránu, síry (Mohamedova životopisu) a hadísů (jeho tradic).
islám

Samostudijní kurz politického islámu

149 Kč
134 Kč
Svět islámu
(3x)
Souhrnná práce význačného českého orientalisty, která stále patří mezi nejrozsáhlejší a nejhlubší původní česká díla zpracovávající dějiny a kulturu Předního východu a přilehlých oblastí.
islám

Svět islámu

198 Kč
Muhammad -10%
Kniha přibližuje Muhammedův život a dílo.
islám

Muhammad

48 Kč
43 Kč
Islám - Pro ty, kdo o něm chtějí mluvit, ale zatím o něm mnoho nevědí -10%
(2x)
Kniha dává precizní a nezkreslující odpovědi na všechny podstatné otázky, jež vyvolává islám v současném světě. V době, kdy emoce převládají nad racionálním přístupem, jde autorka odvážně do hloubky.
islám

Islám - Pro ty, kdo o něm chtějí mluvit, ale zatím o něm mnoho nevědí

389 Kč
350 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 21 položek
1 2 3 > >>