Nejprodávanější knihy - září 2019 - naučná a odborná

Česko na křižovatce -10%
(2x)
Posledních minimálně pět let, jako by se česká společnost ocitla ve slepé uličce a netuší, jak z ní ven. Ocitlo se Česko na křižovatce, která může ve finále zvrátit polistopadový demokratický vývoj?
naučná a odborná

Česko na křižovatce

298 Kč
268 Kč
Recept(y) na zhubnutí -10%
(1x)
Čtenáři v druhé knize Karolíny Hrubešové najdou dalších 130 receptů na zdravá a velmi chutná jídla, kterých se můžou najíst do sytosti a přesto ubývat na váze – což je (mnohdy nepřiznaný) sen většiny bojovníků s obezitou.
naučná a odborná

Recept(y) na zhubnutí

399 Kč
359 Kč
Nasadit vlastní kůži -10%
(1x)
Nejprovokativnější a zároveň nejpraktičtěji zaměřená kniha od autora celosvětového bestselleru Černá labuť. Taleb nově definuje, co znamená rozumět světu, být úspěšný ve své profesi či být prospěšný spravedlivé společnosti.
naučná a odborná

Nasadit vlastní kůži

389 Kč
350 Kč
Generál, který byl u toho: Rozhovor s posledním šéfem komunistické Státní bezpečnosti -10%
Kniha rozhovorů Karola Lovaše s Alojzem Lorencem je unikátním svědectvím člověka, který jako reprezentant komunistické moci stál v listopadu 1989 v Československu u jejího konce.
naučná a odborná

Generál, který byl u toho: Rozhovor s posledním šéfem komunistické Státní bezpečnosti

299 Kč
269 Kč
Nebe nad Jemenem -10%
(2x)
Nejnovější kniha lékaře Tomáše Šebka z místa současné největší humanitární katastrofy na světě.
naučná a odborná

Nebe nad Jemenem

289 Kč
260 Kč
Nebojte se jíst -  a hubnout! -10%
(6x)
Kniha s neocenitelnými radami a 130 původními recepty z autorčiny kuchyně není jen výsledkem jejího kuchařského umění, publicistické invence a osobitého vtipu.
naučná a odborná

Nebojte se jíst - a hubnout!

399 Kč
359 Kč
Dějiny Švýcarska -10%
(1x)
Autoři se neomezují jen na „velké dějiny“ vládců a zlomových momentů, ale mapují rovněž místní zvyky, kulturu, sousedské vztahy či všudypřítomný vliv přírodních podmínek.
naučná a odborná

Dějiny Švýcarska

399 Kč
359 Kč
12 pravidel pro život -20%
(4x)
Co by měl znát každý člověk v moderním světě? ptá se renomovaný psycholog Jordan B. Peterson a jeho odpověď na tuto nesnadnou otázku v sobě jedinečně propojuje odvěké pravdy a ohromující objevy nejsoučasnějšího vědeckého výzkumu.
naučná a odborná

12 pravidel pro život

398 Kč
318 Kč
Musíme si promluvit o Putinovi -10%
(2x)
O Vladimiru Putinovi už vyšly desítky knih. A většina z nich stále opakuje stejné omyly, klišé a mýty, tvrdí profesor Mark Galeotti, odborník na současné Rusko. V jedenácti kapitolách rozebírá sarkasticky a poutavě jeden zažitý omyl po druhém.
naučná a odborná

Musíme si promluvit o Putinovi

249 Kč
224 Kč
Jsi tam, brácho? -10%
(2x)
Knížka je sympatickou pozvánkou do světa Marka Hermana a Jiřího Haldy. Tihle dva chlapíci jezdí neúnavně po celé republice a přednášejí o výchově dětí a hledání sama sebe. Středobodem jejich světa je rodina a malé děti do šesti let.
naučná a odborná

Jsi tam, brácho?

249 Kč
224 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>