Nejprodávanější tituly - září 2019 - filosofie a náboženství

Zen a umění údržby motocyklu -10%
(1x)
Kultovní kniha americké literatury, podobně jako Kerouacův román Na cestě či Hellerova Hlava XXII. Spojuje zdánlivě neslučitelné žánry cestovního deníku, románu a filozofických úvah.
filosofie a náboženství

Zen a umění údržby motocyklu

399 Kč
359 Kč
V myšlenkovém světě Tomáše Halíka -10%
(2x)
Od sametové revoluce je Tomáš Halík stálicí naší veřejné scény. Muž mnoha profesí a zájmů, plodný autor; téměř barokně-renesanční osobnost. Pro mnohé autorita ve věcech křesťanského života.
filosofie a náboženství

V myšlenkovém světě Tomáše Halíka

200 Kč
180 Kč
Myslet v diktatuře korektnosti -10%
Existují správné a nesprávné názory? Existují správné a nesprávné postoje? Tyto otázky mají v naší postmoderní době jedinou přijatelnou odpověď: ne, neexistují, protože názory a postoje jsou jen odlišné, nikoli správné či nesprávné.
filosofie a náboženství

Myslet v diktatuře korektnosti

250 Kč
225 Kč
Záchrana jevů -10%
(1x)
Barfield líčí svůj pohled na evoluci, na rozpoznávání jevů kolem nás, na procesy, které dovolují přisuzovat světu význam. Smyslové vjemy a jejich zpracování samozřejmě – ale ještě větší podíl mají paměť jedince i kultury, tradice, a jazykové dědictví
filosofie a náboženství

Záchrana jevů

288 Kč
259 Kč
Elementární základy filozofie
Přehledová učebnice filozofie, vysvětlující základní pojmy, koncepce, směry a paradigmata.
filosofie a náboženství

Elementární základy filozofie

89 Kč
O svátostech obecně v Teologické sumě -10%
(1x)
Na traktát o Ježíši Kristu a jeho spásném díle navazuje v Teologické sumě traktát o svátostech. Za pomoci svátostí se Bůh setkává s člověkem, kterého stvořil, aby mu dal účast na své vlastní blaženosti. I ve stavu před hříchem pot
filosofie a náboženství

O svátostech obecně v Teologické sumě

220 Kč
198 Kč
Adamův návrat -10%
Západní společnost má pro muže množství lákadel: peníze, moc, společenskou prestiž, vzdělání, sex – to vše vydává za sám cíl jeho existence.
filosofie a náboženství

Adamův návrat

249 Kč
224 Kč
Otázka viny -10%
(1x)
Jaspersova knížka o německé vině, ale také o vině vůbec a o jejích základních rovinách vyšla poprvé v Německu roku 1946. Němci její vydání – pouhý rok po své strašlivé válečné porážce, v situaci rozvratu a okupace své země – nijak nevítali.
filosofie a náboženství

Otázka viny

195 Kč
176 Kč
Saúdská Arábie: Meč a slovo -10%
(1x)
Zákazy vycestování, rozsudky smrti za odpadlictví od víry, vysoké tresty za nesouhlas s politikou královské rodiny, všudypřítomná diskriminace žen na základě náboženství i rodových zvyklostí, špehování občanů (což má v popisu práce přímo Saúdskoarabská telekomunikační společnost, která provádí nejen klasické odposlechy, ale i sledování činnosti na internetu a sociálních sítích) – to vše představuje klasickou totalitu, ještě zostřenou náboženstvím a tradicemi.
filosofie a náboženství

Saúdská Arábie: Meč a slovo

299 Kč
269 Kč
The Monk Who Sold his Ferrari -10%
(3x)
An internationally bestselling fable about a spiritual journey, littered with powerful life lessons that teach us how to abandon consumerism in order to embrace destiny, live life to the full and discover joy.
filosofie a náboženství

The Monk Who Sold his Ferrari

239 Kč
215 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 687 položek
<< < 1 2 3 4 .. 69 > >>