Nejprodávanější knihy - září 2019 - relaxace a cvičení

Běhej, mami, běhej -10%
Jediná opravdová běžecká kniha vytvořená komunitou žen pro ženy. Doplněno o tipy a oblíbené tratě autorek pořadu Kilák. Kniha Běhej, mami, běhej nabízí jednoduchý návod, jak začít s běháním od úplně prvních krůčků po první ultramaraton.
relaxace a cvičení

Běhej, mami, běhej

299 Kč
269 Kč
Cviky pro zdravé nohy -10%
Trpíte vbočením palce, příčným plochonožím a podobně? Díky této knize zjistíte, co činí chodidla stabilními a bez bolesti. Místo nudné gymnastiky na vás čekají velice účinná cvičení metodou Spiraldynamik®.
relaxace a cvičení

Cviky pro zdravé nohy

198 Kč
178 Kč
Dýchání jako živoucí dění -10%
Kniha obsahuje řadu vyobrazených dechových cvičení, ale bez vykonstruovaných dechových technik. Jde pouze a jen o to, poznat vlastním prožitím přirozený, původní dech, přijmout jej a dát mu možnost, aby se rozvíjel.
relaxace a cvičení

Dýchání jako živoucí dění

298 Kč
268 Kč
Hormonální jógová terapie - pro muže -10%
Tato kniha vám představuje přirozenou techniku hormonální jógové terapie k odstranění stresu a opětovnému aktivování tvorby testosteronu a ostatních hormonů ve vašem těle. Je skvělou pomůckou pro pravidelné cvičení doma...
relaxace a cvičení

Hormonální jógová terapie - pro muže

428 Kč
385 Kč
Jóga a jógová terapie -10%
Kniha Jóga a jógová terapie popisuje zákonitosti postury a pohybu lidského těla, které vycházejí ze spojení tradiční jógy s moderní fyzioterapií, především s vývojovou kineziologií, tzv. integrální anatomií a biotensegritou.
relaxace a cvičení

Jóga a jógová terapie

390 Kč
351 Kč
Klid -20%
50 cvičení vědomé pozornosti, která vám pomohou zbavit se stresu, ať už jste kdekoli. Bez ohledu na to, co děláte a jak moc máte práce, vždy můžete znovu najít svůj vnitřní klid.
relaxace a cvičení

Klid

248 Kč
198 Kč
Čínský zen -20%
Chcete dosáhnout štěstí, vnitřního uvědomění a duchovní stability? Právě zen, který v sobě zahrnuje orientální moudrost, vám v tom může výrazně pomoci. Smyslem zenové meditace je pročistit mysl tak, aby se stala průzračnou jako voda.
relaxace a cvičení

Čínský zen

198 Kč
158 Kč
Flossing -10%
Flossing, česky natažení, je technika, při které se terapeutického cíle dosahuje kompresí vyvolanou ovíjením postižených míst pružnými gumovými páskami.
relaxace a cvičení

Flossing

398 Kč
358 Kč
Chůze pro zdravé srdce i mysl -10%
Chůze je nejsnadnější a nejzdravější druh pohybu, nejšetrnější sport.
relaxace a cvičení

Chůze pro zdravé srdce i mysl

229 Kč
206 Kč
Jóga léčí -10%
Trpíte bolestmi hlavy? PMS? Celulitidou? Výrůstkami na holeni? Nebo jenom potřebujete odpočinek od počítače? Zde je léčba jógou, která si poradí s mnoha takovými problémy.
relaxace a cvičení

Jóga léčí

448 Kč
403 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 79 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 8 > >>