Nejprodávanější tituly v roce 2019 - rodina a dítě

Jak lépe porozumět dětem -10%
Kniha pojednává nejen o dětech, ale i o nás.
rodina a dítě

Jak lépe porozumět dětem

280 Kč
252 Kč
Mé dítě má autismus
Publikace "Mé dítě má autismus - příběh pokračuje" je volným pokračováním knihy Mé dítě má autismus. Opět se setkáváme s malým Matyáškem, který má autismus, a spolu s ním a jeho maminkou procházíme každodenními situacemi.
rodina a dítě

Mé dítě má autismus

144 Kč
Moje první krůčky životem -10%
Bohatě ilustrovaná kniha by měla sloužit jako památník pro právě narozené a provázet je až do školy.
rodina a dítě

Moje první krůčky životem

279 Kč
251 Kč
Vztah matky a dcery
(1x)
Matka a dcera. Vztah pevnější než skála a zároveň často velice komplikovaný. Za celou lidskou historii se popsaly stohy papíru o Oidipovském či Elektřině komplexu a spoustě jiných, ale na matky a dcery se zdá se trošku pozapomnělo.
rodina a dítě

Vztah matky a dcery

157 Kč
Bulimie
(1x)
Mentální bulimií trpí v České republice každá dvacátá dívka. První náznaky tohoto psychického onemocnění můžeme vysledovat již u dívek kolem čtrnáctého roku věku.
rodina a dítě

Bulimie

169 Kč
Práce s hrou
Hry nás provázejí celým naším životem. Hrajeme je pro radost z okamžiku, z kontaktu s blízkými ů a v neposlední řadě je s námi hrají i ti, kteří nás chtějí něco přiučit o světě. Správně a promyšleně podaná hra má velice rozsáhlý potenciál.
rodina a dítě

Práce s hrou

135 Kč
Cvičení a sport v těhotenství
Vynikající, přehledná a srozumitelná příručka pro těhotnou ženu vychází z ryze českého prostředí. Je přístupná cenou, pojetím, volbou cvičení všem budoucím maminkám, doporučí jak se udržet ve fyzické kondici celé těhotenství.
rodina a dítě

Cvičení a sport v těhotenství

167 Kč
Pohádkové příběhy k zábavě i k učení
Publikace, kterou právě držíte v ruce, vznikla se záměrem nabídnout učitelům a vychovatelům, kteří pracují s dětmi 1. stupně základní školy, a studentům učitelství náměty a didaktické hry.
rodina a dítě

Pohádkové příběhy k zábavě i k učení

157 Kč
Ze zkušeností dětského lékaře -40%
Další publikace z osvědčené řady Na co se často ptáte je tentokráte z prostředí ordinace praktického dětského lékaře. Nabízí čtenářům konkrétní rady a informace jak pečovat o nemocné či zraněné dítě.
rodina a dítě

Ze zkušeností dětského lékaře

199 Kč
119 Kč
333 nápadů pro život s batoletem -10%
Kniha přináší Osvědčené tipy a rady pro rodiče dětí ve věku od 1 do 3 let. Zkušená odbornice v oboru vývoje nabízí 333 vyzkoušených a prověřených nápadů pro zjednodušení každodenních starostí.
rodina a dítě

333 nápadů pro život s batoletem

219 Kč
197 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100