Nejprodávanější tituly v roce 2019 - rodina a dítě

Snadná Origami pro holky a kluky -10%
Chcete zvládnout umění origami? Čekají vás jednoduché, základní skládanky. Můžete si vytvořit třeba poštovní schránku, pohárek, vějíř, kachničku a mnoho dalšího. Sešit obsahuje také barevné papíry. Pojďte to zkusit.
rodina a dítě

Snadná Origami pro holky a kluky

59 Kč
53 Kč
Učíme děti myslet a mluvit -10%
Kniha obsahuje 101 básniček. Žádná z nich není uzavřená konzerva, všechny přetékají do okolního světa a okolní svět se vlévá do nich. Na první pohled to ukazují ilustrace, které si svým někde barevným, někde černobílým jazykem s básničkami povídají.
rodina a dítě

Učíme děti myslet a mluvit

269 Kč
242 Kč
Umělci v mateřské škole -10%
Autorky se ve své nové knize zaměřují na interpretaci vizuálního umění. Děti zažívají radost, když zkoumají, jaký odkaz ukryl umělec do svého díla, a vzápětí, když si samy hrají na výtvarné umělce.
rodina a dítě

Umělci v mateřské škole

299 Kč
269 Kč
Vady řeči u dětí -10%
Pomozme dětem, aby se naučily správně mluvit! Počet těch, které trpí vadami řeči, v současné době výrazně narůstá. Může za to virtuální komunikace prostřednictvím mobilů a internetu, která omezuje běžnou komunikaci v rodinách?
rodina a dítě

Vady řeči u dětí

329 Kč
296 Kč
Vytvoř si svůj pokoj snů -10%
Jak bude vypadat tvůj pokoj, záleží jen na tobě!
rodina a dítě

Vytvoř si svůj pokoj snů

199 Kč
179 Kč
Vzdělávání dětí od dvou let v MŠ -10%
Cílem publikace je postihnout všechny základní aspekty vzdělávání dětí raného věku, poskytnout užitečné informace o přednostech a úskalích této práce, včetně praktických rad a ukázek činností, přinést inspiraci a být prospěšná učitelkám MŠ.
rodina a dítě

Vzdělávání dětí od dvou let v MŠ

279 Kč
251 Kč
Zázraky z papíru -10%

V naší knížce bychom chtěli našim čtenářům – dětem, jakož i dospělým – představit tuto novou kreativní techniku. Slepováním různých papírových proužků dokážeme připravit nádherná díla.

rodina a dítě

Zázraky z papíru

115 Kč
104 Kč
Zlatý klíček -10%
Děti se názorně a hravě seznamují se zákonitostmi sluneční soustavy a pozemské přírody a jejich projevy v našem každodenním životě. Tvořivou a zábavnou formou experimentují s přírodními materiály a osvojují si i některé principy fyzikálních jevů.
rodina a dítě

Zlatý klíček

345 Kč
311 Kč
Žák s problémovým chováním
Problémové chování žáků patří ke každodenní realitě škol a školských zařízení. Nelze před ním zavírat oči ani očekávat, že odezní samo nebo že ho vyřeší někdo jiný.
rodina a dítě

Žák s problémovým chováním

99 Kč
10 rozhovorů, které musíte mít se svým synem -10%
Každý, kdo má nedospělého syna, ví, že je třeba si s ním pohovořit o některých důležitých věcech. Jenže mnozí z nás rozhovor často odkládáme nebo ho vypustíme docela, protože jednoduše nevíme, jak začít.
rodina a dítě

10 rozhovorů, které musíte mít se svým synem

240 Kč
216 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100