Ve Víle Ditě a dalších komixově provedených pohádkách (např. O zkaženém princi, O nosní dírce a vesmíru...) se setkáváme s bizarními a bláznivými příběhy, určenými dětem i dospělým.
Shada. Dobrodružství čtvrtého Doktora, které se nikdy
nedostalo na televizní obrazovku. Scénář k němu však
v roce 1979 psal Douglas Adams a Gareth Roberts.
nyní původní text dotvořil do podoby příběhu plného
zvratů a zmatků.
Zbrusu nové příběhy slavné žluté rodinky. Homer Simpson si bude hledat novou práci... a stane se třeba i ředitelem základní školy či šéfem Sádelníkových koblih.
Atlantský mor je dech vyrážející pokračování technothrilleru Atlantský gen, mezinárodního bestselleru s více než milionem a půl prodaných výtisků, který zcela změnil pohled na desetitisíce let vývoje lidstva.
Lidstvo je zahnané do úzkých…
Signál z vesmíru by mohl být klíčem k záchraně lidstva.
Čas se krátí a tým vědců musí riskovat vše ve snaze odhalit tajemství atlantského světa.
Odhalte tajné dějiny světa, když Zemi r.1946 postihne mimozemský virus, jenž hrstku přeživších obdaří podivuhodnými silami a jiní jsou potiženi duševními a tělesnými vadami. Někteří propůjčí své síly do služeb lidstva, jiní se stanou jeho nepřáteli.