Mnozí lidé, kterým jsem řekla o svém autismu, byli zpočátku velmi překvapení. Spojovali s tímto pojmem v první řade určité filmové postavy, vysoce nadané, ale sociálně méně obdařené lidi, anebo klišé o kývajícím se dítěti...
Brok je obyčejný podvraťák, jehož život je stejně pestrý, jako jeho původ. A těžký. Ze všech stran ho ohrožují kočky, nedostupné feny, plíživí sloni, naštvaní kreslíři, snobská prasata, a dokonce i celý cirkus. Ovšem klid, bude to legrace.
Stína Moona právě pustili z vězení – jen proto, aby zjistil, že je jeho žena mrtvá. Bez práce a bez budoucnosti přijímá nabídku záhadného pana Středy, jenž si ho najme jako svého ochránce, a pomalu ho vtahuje do smrtícího nadpřirozeného světa.
Detektiv třídy „R“, John Difool, se se svým věrným společníkem, betonovým rackem Deepem, opět nedobrovolně ocitá ve víru akce. Zase mu nezbude nic jiného, než zachránit vesmír. Tentokrát před všepožírajícím kovovým virem.
Finální kniha zachycující dějiny legendárního herního světa. Tady už se dostáváme k událostem, které formovali moderní historii Azerothu. K minulosti postav jako jsou Arthas Menethil, Illidan Stormrage, Jaina Proudmoore, a dalších ikonických hrdinů!
Kdo žije v ananasu na dně moří? SpongeBob Squarepants!
Nahlédněte do komplikované mysli hvězdice Patrika!
Poznejte Planktonův rodokmen!
Zjistěte, co se stane, když Křupavého Kraba navštíví slavný gurmánský kritik!
Skvělá komiksová adaptace brilantní fantasy série kultovního hororového tvůrce – máme vůbec říkat ještě něco víc? Možná jen to, že komiksová série není jen převyprávěním knih. Vracíme se v nich ještě před děj série, do doby mládí pistolníka Rolanda.
V druhém díle Lutesova historického grafického románu hledají Berlíňané po masakru na prvního máje 1929 odpovědi na otázku, co se vlastně stalo. Blíží se druhá světová válka a napětí mezi komunisty a nacionalisty, Židy a góji roste.