Nejprodávanější e-knihy v roce 2019 - sport a fitness

Kinesiotaping pro sportovce -20%
Kniha je praktickým pomocníkem pro všechny sportovce, trenéry i fyzioterapeuty, kteří se často setkávají s úrazy a řeší jejich následky. Metoda lepení barevných pásek na kůži přináší nečekaně výborné výsledky.
sport a fitness

Kinesiotaping pro sportovce

161 Kč
129 Kč
Salsa -20%
Jedinečná instruktážní celobarevná publikace vás provede krok za krokem tajemstvím salsy, fascinujícího a smyslného tance, jímž žije nejen Latinská Amerika, ale stále více mu přichází na chuť i Evropa.
sport a fitness

Salsa

139 Kč
111 Kč
Stolní tenis -20%
Víte, který sport patří k nejrozšířenějším a nejrychlejším na světě? Chcete si jej vyzkoušet? Pak vítejte ve světě malého kulatého míčku, rychlosti a neuvěřitelných zážitků.
sport a fitness

Stolní tenis

135 Kč
108 Kč
Futsal -20%
Tato ojedinělá publikace pojednává o futsalu FIFA - dynamicky se rozvíjejícím sportovním odvětví, které se vyvinulo z fotbalu.
sport a fitness

Futsal

97 Kč
78 Kč
Pohybové hrátky v netradiční dny -20%
Publikace nabízí učitelkám, cvičitelkám i rodičům pohybová cvičení a hry pro předškolní a mladší školní děti, která lze využít v nevšední dny spojené s významnými událostmi v roce, např. o Velikonocích, během karnevalu, při oslavách Dne matek...
sport a fitness

Pohybové hrátky v netradiční dny

111 Kč
89 Kč
Škola inline bruslení -20%
Chcete být in? Pak neváhejte a vstupte do magického světa inline bruslení. Bohatě fotograficky vybavená kniha je průvodcem pro rodiče, učitele, instruktory a všechny, kteří si jízdu na kolečkách oblíbili.
sport a fitness

Škola inline bruslení

144 Kč
115 Kč
Freeskiing -20%
Freeskiing je velmi progresivní sport, který láká každý rok stále více mladých lidí na celém světě svou krásou a nespoutaností.
sport a fitness

Freeskiing

139 Kč
111 Kč
Lyžování -20%
Všem milovníkům hor a sjezdového lyžování přinášíme jednoduchý a srozumitelný návod, jak co nejlépe zvládnout lyže. Zkušení autoři zájemcům z řad rekreačních lyžařů ukážou, jak si poradit s technikou jízdy, a to od naprostých základů.
sport a fitness

Lyžování

127 Kč
102 Kč
Předškoláci v pohybu -20%
Publikace, určená především cvičitelům dětí předškolního a mladšího školního věku, učitelkám v mateřských školách a rodičům, se zabývá všestrannou pohybovou průpravou dětí. Autorky se zaměřily na praktické ukázky cvičebních jednotek a pohybových her.
sport a fitness

Předškoláci v pohybu

135 Kč
108 Kč
Cvičení na velkém míči -20%
Pro všechny, kteří chtějí zdravě, zábavně a bezpečně cvičit na gymnastickém míči v domácím prostředí, je připravena nejnovější publikace známé autorky a propagátorky fitness.
sport a fitness

Cvičení na velkém míči

314 Kč
251 Kč
Zobrazuji 151 - 160 z 172 položek
<< < 1 .. 14 15 16 17 18 > >>