Nejprodávanější e-knihy v roce 2019 - ostatní sporty

Prevence úrazů pro sportovce -20%
Předcházet úrazům a přetížením a zároveň dosahovat dobrých sportovních výsledků - to by měl být jeden ze základních úkolů výkonnostních i rekreačních sportovců, trenérů a sportovních manažerů.
ostatní sporty

Prevence úrazů pro sportovce

83 Kč
66 Kč
Fit programy pro ženy -20%
Všem ženám, pro které je pohyb radostí i potřebou přinášíme jedinečného průvodce na cestě k dobré tělesné a duševní kondici.
ostatní sporty

Fit programy pro ženy

123 Kč
98 Kč
Florbal -20%
Florbal je v současnosti jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících sportů u nás. Hrají ho již tři desítky tisíc registrovaných hráčů a tisíce a tisíce školou povinných kluků i holek a dalších zájemců.
ostatní sporty

Florbal

118 Kč
94 Kč
Fotbalová cvičení a hry -20%
Jedinečná publikace přináší zásobník 150 graficky velmi názorně zpracovaných cvičení a her, která jsou vhodná pro osvojení a zdokonalování obraných i útočných herních činností jednotlivců a brankáře, a k získání základních kombinačních schopností týmu.
ostatní sporty

Fotbalová cvičení a hry

90 Kč
72 Kč
Kondiční hry a cvičení v přírodě -20%
Kniha nabízí pestrý zásobník vyzkoušených her a cvičení v přírodě, které přispívají ke zlepšení kondice dětí, a tím i k udržení a rozvoji jejich zdatnosti. Je orientována pro děti od 8 let až po pubertu.
ostatní sporty

Kondiční hry a cvičení v přírodě

90 Kč
72 Kč
Orientační sporty -20%
Orientační sporty jsou v poslední době velmi oblíbené. Umožňují totiž čelit nekonečným výzvám a novým situacím všem věkovým kategoriím, rekreačním i výkonnostním sportovcům.
ostatní sporty

Orientační sporty

83 Kč
66 Kč
Inline bruslení -20%
Inline, nebo chcete-li inline skating je poměrně mladá sportovní disciplína, která se až neuvěřitelně rychle stala jednou z nejoblíbenějších rekreačních aktivit teenagerů.
ostatní sporty

Inline bruslení

90 Kč
72 Kč
Spinning -20%
První kniha na českém trhu, která přibližuje celosvětový fenomén s názvem spinning z různých pohledů a úhlů. Přístupnou formou přináší všem zájemcům základní principy spinning programu.
ostatní sporty

Spinning

90 Kč
72 Kč
Zobrazuji 151 - 160 z 158 položek
<< < 1 .. 14 15 16