Nejprodávanější e-knihy v roce 2019 - sport a fitness

Český a československý fotbal -20%
Zajímá vás, kdo je kdo v českém a československém fotbalu 20. a počátku 21. století? V našem jedinečném lexikonu s téměř 1800 hesly přinášíme všem fotbalovým fanouškům i sportovním novinářům základní životopisná data významných hráčů.
sport a fitness

Český a československý fotbal

209 Kč
167 Kč
Kondiční trénink -20%
Publikace je zaměřená na kondiční trénink s využitím tří různých náčiní - medicinbalů, expanderů a aerobarů. Cvičení, která lze většinou provádět jak v tělocvičně, tak doma, nejsou určena pouze kondičně zdatným jedincům, zvládnou je všichni.
sport a fitness

Kondiční trénink

123 Kč
98 Kč
Outdoorový průvodce - Krušné hory -20%
Krušné hory. Vystoupáte-li do kopců nad slavná lázeňská města Karlovy Vary, Mariánské Lázně nebo Teplice, dostanete se na vrcholky Krušných hor a můžete si užít panoramat.
sport a fitness

Outdoorový průvodce - Krušné hory

139 Kč
111 Kč
Jak dokonale zvládnout inline bruslení -20%
(1x)
Všem zájemcům o populární a krásný pohyb na inlinech přinášíme jedinečnou publikaci, ve které vám zkušení instruktoři pomohou s nácvikem prvních krůčků na bruslích i s pokročilou technikou jízdy.
sport a fitness

Jak dokonale zvládnout inline bruslení

153 Kč
122 Kč
Prevence úrazů pro sportovce -20%
Předcházet úrazům a přetížením a zároveň dosahovat dobrých sportovních výsledků - to by měl být jeden ze základních úkolů výkonnostních i rekreačních sportovců, trenérů a sportovních manažerů.
sport a fitness

Prevence úrazů pro sportovce

83 Kč
66 Kč
Fit programy pro ženy -20%
Všem ženám, pro které je pohyb radostí i potřebou přinášíme jedinečného průvodce na cestě k dobré tělesné a duševní kondici.
sport a fitness

Fit programy pro ženy

123 Kč
98 Kč
Florbal -20%
Florbal je v současnosti jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících sportů u nás. Hrají ho již tři desítky tisíc registrovaných hráčů a tisíce a tisíce školou povinných kluků i holek a dalších zájemců.
sport a fitness

Florbal

118 Kč
94 Kč
Fotbalová cvičení a hry -20%
Jedinečná publikace přináší zásobník 150 graficky velmi názorně zpracovaných cvičení a her, která jsou vhodná pro osvojení a zdokonalování obraných i útočných herních činností jednotlivců a brankáře, a k získání základních kombinačních schopností týmu.
sport a fitness

Fotbalová cvičení a hry

90 Kč
72 Kč
Kondiční hry a cvičení v přírodě -20%
Kniha nabízí pestrý zásobník vyzkoušených her a cvičení v přírodě, které přispívají ke zlepšení kondice dětí, a tím i k udržení a rozvoji jejich zdatnosti. Je orientována pro děti od 8 let až po pubertu.
sport a fitness

Kondiční hry a cvičení v přírodě

90 Kč
72 Kč
Orientační sporty -20%
Orientační sporty jsou v poslední době velmi oblíbené. Umožňují totiž čelit nekonečným výzvám a novým situacím všem věkovým kategoriím, rekreačním i výkonnostním sportovcům.
sport a fitness

Orientační sporty

83 Kč
66 Kč
Zobrazuji 161 - 170 z 172 položek
<< < 1 .. 15 16 17 18 > >>