Když sportovci mluví bez frází, je co poslouchat… Tato kniha je pokračováním úspěšné první publikace z podzimu 2018.

399 Kč
359 Kč
Emil Běžec -10%
(1x)
Chcete vědět, jak žil člověk, který objevil to, pro co byl stvořen, a dělal to? Pokud ano, pak je pro vás odpovědí první ucelený životopis legendárního běžce Emila Zátopka.

Emil Běžec

399 Kč
359 Kč
Zátopek -15%
(9x)
Největší úspěchy Emila Zátopka i jeho seznámení s celoživotní láskou Danou můžeme znovu prožít díky libretu Jana Nováka a vizuálně opojnému provedení Jaromíra 99.

Zátopek

398 Kč
338 Kč
Základy ultramaratonského tréninku -10%

Až doposud ultramaratonský běh trpěl nedostatkem ověřitelných a obecně platných informací překračujících rámec individuálních zkušeností jednotlivých závodníků, které by byly uplatnitelné v tréninkových programech.

Základy ultramaratonského tréninku

369 Kč
332 Kč
Můj svět -10%
Peter Sagan jako první cyklista v historii vyhrál třikrát za sebou mistrovství světa v silničním závodě.

Můj svět

379 Kč
341 Kč
Jiná Gabriela Koukalová -10%
(3x)
Zažila slávu, úspěchy, medaile. Ale taky spoustu okamžiků, o kterých dosud nikomu neřekla. O některých proto, že se bála, o dalších proto, že se styděla.

Jiná Gabriela Koukalová

399 Kč
359 Kč
Jak na triatlon -10%
Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval 1575 závodů, z toho tři ultramany, přes dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlželezňáků a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil).