Nejprodávanější tituly v roce 2019 - zoologie

Genialita vtákov -10%
(1x)
Ako to, že vtáky vycítia blížiacu sa búrku, o ktorej zatiaľ my nemáme ani tušenia? Vďaka akej navigácii dokážu trafit do miest vzdialených tisíce kilometrov, kde nikdy predtým neboli?
zoologie

Genialita vtákov

398 Kč
358 Kč
Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech -10%
(1x)
Hravá sbírka pozoruhodných zajímavostí ze světa zvířat.
zoologie

Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech

299 Kč
269 Kč
Moudrost starých psů -10%
(1x)
Psi jsou úžasní – v každém věku! Život se starým psem nám otevírá oči a srdce víc, než si umíme představit. Staří psi nás mohou mnohému naučit.
zoologie

Moudrost starých psů

399 Kč
359 Kč
Moudrost vlků -10%
(2x)
Miluj svoji rodinu, starej se o ni, nikdy se nevzdávej a nikdy si nepřestávej hrát – to jsou zásady vlků. Vlci se empaticky starají o staré a zraněné příslušníky smečky, láskyplně vychovávají své potomky.
zoologie

Moudrost vlků

349 Kč
314 Kč
Kŕmime vtáky - ale správne -10%
Kŕmenie vtákov už celé desaťročia čelí kritike zo strany ochrancov prírody – a to neoprávnene, ako preukázali dlhoročné výskumy zrealizované najznámejším nemeckým ornitológom, Prof. Dr. Petrom Bertholdom a jeho manželkou Gabriele Mohrovou.
zoologie

Kŕmime vtáky - ale správne

349 Kč
314 Kč
Citový život zvířat -10%
Starostlivě pečující veverky, věrně milující krkavci, soucitné myšky a truchlící laně – také si tyto city spojujete jen s lidmi? Peter Wohlleben, lesník a autor bestsellerů, člověk s vášnivým zaujetím pro přírodu, čtenáře opět přivádí v úžas.
zoologie

Citový život zvířat

369 Kč
332 Kč
Takzvané zlo -10%
Takzvané zlo je asi nejznámější a nejkontroverznější kniha Konrada Lorenze, který se v ní zabývá tématem agrese. Dílo neodmyslitelně patří ke klíčovým textům etologie.
zoologie

Takzvané zlo

379 Kč
341 Kč
Zázračný svět včel -10%

Bez včel by lidský život na Zemi do čtyř let skončil, tvrdil Albert Einstein. Nejvýznamnější odborník na život včel a autor bestselleru Fenomenální včely.

zoologie

Zázračný svět včel

329 Kč
296 Kč
Veveřácká kronika -15%
(1x)
Autorka zachycuje sedmileté každodenní pozorování divoké veverky Pinky, která se usídlila v těsné blízkosti samoty, kde autorka žije. Intimní, zasvěcený a především čtivě napsaný pohled do soukromého života divoké veverky.
zoologie

Veveřácká kronika

399 Kč
339 Kč
Jak pozorovat ptáky -10%
V rukou držíte unikátního průvodce, jenž je určen nejen zkušeným ornitologům, ale i laikům, kteří chtějí proniknout do ptačí říše a poznat nejznámější druhy vyskytující se na našem území.
zoologie

Jak pozorovat ptáky

369 Kč
332 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 161 položek
1 2 3 .. 17 > >>