Nejprodávanější tituly v roce 2019 - romantické

Ženy v běhu -10%
S běháním je to úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah…
romantické

Ženy v běhu

399 Kč
359 Kč
Zahradnictví (trilogie) -40%
Filmová trilogie Zahradnictví se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky (1999).
romantické

Zahradnictví (trilogie)

299 Kč
179 Kč
Dej mi své jméno -10%
(1x)
Předloha k stejnojmennému filmu, který již získal řadu cen včetně tří Zlatých glóbů a nominaci na Oskara. Román Dej mi své jméno se čtenářem nezachází v rukavičkách, nedělá si žádné iluze a je zcela nezapomenutelný
romantické

Dej mi své jméno

269 Kč
242 Kč
Plamen a květ
Na počátku slavné historické romance, která se od doby svého vydání stala žánrovou klasikou, je krásná Heather nevinnou osmnáctiletou dívkou. Ač byla zvyklá na bezstarostný londýnský život, musí po smrti rodičů posluhovat lakotné a intrikánské tetě. Shodou náhod a úkladů se jednoho večera ocitne...
romantické

Plamen a květ

229 Kč
Já, Simon -55%
V šestnácti není snadné přiznat sobě a natož svému okolí, že jste gay. Simon Spier (Nick Robinson) začne po e-mailech flirtovat s neznámým spolužákem, který si říká Blue.
romantické

Já, Simon

199 Kč
89 Kč
Voda pro slony -55%
Držitelé Ceny Akademie® Reese Witherspoon a Christoph Waltz se společně a Robertem Pattinsonem představují ve výpravném příběhu o zakázané lásce, který byl natočen na motivy proslulého bestselleru Sary Gruen.
romantické

Voda pro slony

199 Kč
89 Kč
Nechci lásku nebeskou -10%
Svižná romantická komedie britského střihu. Emma nemá zrovna šťastné období. Zjistí, že neplánovaně otěhotněla s přítelem, který není právě ideální materiál na otce roku, z práce ji vyhodí, když je drzá na šéfa, a ještě přijde o všechny úspory.
romantické

Nechci lásku nebeskou

379 Kč
341 Kč
27 šatů -40%
Hlavní postavou je idealistická, romantická a nesobecká Jane (K. Heigl), věčně obětavá společnice svých kamarádek – nevěst, jejíž vlastní štěstí je ovšem v nedohlednu. I když – zamilovaná vlastně je.
romantické

27 šatů

149 Kč
89 Kč
Bridget Jonesová: S rozumem v koncích -40%
V tomto pokračování Deníku Bridget Jonesové se setkáváme s titulní hrdinkou tam, kde jsme se s ní rozloučili: šťastnou a spokojenou v náručí vytouženého milence Marka Darcyho (Colin Firth).
romantické

Bridget Jonesová: S rozumem v koncích

149 Kč
89 Kč
Deník Bridget Jonesové -40%
Držitelé* Oscara® Renée Zellweger a Colin Firth spojili síly s Patrickem Dempseym v napjatě očekávaném pokračování světově úspěšné série o nejznámější ženě, která stále nemá chlapa.
romantické

Deník Bridget Jonesové

149 Kč
89 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 12 položek
1 2 > >>