Nejprodávanější knihy v roce 2019 - Pardubický kraj

České hrady - kapesní, ilustrovaný průvodce, 1. díl -40%
(2x)
Průvodce kapesního formátu přináší zajímavé i praktické informace o asi 360 vybraných hradech severovýchodních a středních Čech, Kladska a Českosaského Švýcarska.
Pardubický kraj

České hrady - kapesní, ilustrovaný průvodce, 1. díl

249 Kč
149 Kč
Po Čechách stezkami ušlechtilých koní -10%
Knížka je koncipována jako průvodce, v každé ze sedmi etap je námi vytvořená mapka sídla včetně okolí, popis nejzajímavějších lokalit a GPS souřadnice vybraných míst.
Pardubický kraj

Po Čechách stezkami ušlechtilých koní

289 Kč
260 Kč
Zmizelé Čechy-Litomyšl -10%
V edici Zmizelé Čechy předkládá autor obrazovou dokumentaci zaniklých stavebních památek a jiných nemovitostí města Litomyšle provázenou odborným historickým úvodem.
Pardubický kraj

Zmizelé Čechy-Litomyšl

289 Kč
260 Kč
Pod Převrátí -10%
Rázovité vyprávění výboru z díla skrovenského kronikáře a lidového vypravěče Františka Malátka nazvané Pod Převrátí oslovuje nejen dříve narozené čtenáře, ale svým gradujícím dějem i zájemce o historii a pověsti v lidovém podání z řad mladší generace
Pardubický kraj

Pod Převrátí

195 Kč
176 Kč
Chrudimsko z nebe / Chrudim Region From Heaven -10%
Pohledem, který je vlastní jen ptákům a letcům, si nyní můžete vychutnat krásy okresu Chrudim při listování knihy s leteckými fotografiemi v ruce.
Pardubický kraj

Chrudimsko z nebe / Chrudim Region From Heaven

629 Kč
566 Kč
Příběh budovy čp. 301 -10%
Paměťová studia posledních desetiletí se zabývají kulturní pamětí a charakterizují privátní vzpomínky i oficiální prezentace událostí jako kulturní a sociální konstrukt, jako nepřetržitý proces vybavování si a reinterpretace transferu vzpomínek.
Pardubický kraj

Příběh budovy čp. 301

159 Kč
143 Kč
Zmizelá Morava-Svitavy -10%
Pod společným označením Zmizelé Čechy a Zmizelá Morava a Slezsko vychází edice, která má připomenout zaniklou tvář měst i celých regionů se zřetelem na jejich historický či umělecký význam a na sílu genia loci, na jehož vytváření se podíleli naši předkové.
Pardubický kraj

Zmizelá Morava-Svitavy

289 Kč
260 Kč