Nejprodávanější tituly v roce 2019 - Olomoucký kraj

Když padly hradby -10%
Zdaleka ne všechny velkolepé plány rozmachu města po zrušení pevnosti se uskutečnily. Některá témata: Jak vznikla Úřední čtvrť – Než se Nové Lazce staly Letnou – Olomouc znovu opevněná – Kde všude tekla Morava – Pivovary, sladovny...
Olomoucký kraj

Když padly hradby

200 Kč
180 Kč
Tajemné stezky-Putování Zábřežskem po stezkách legend a příběhů -10%
Tato kniha není turistickým průvodcem. Je spíše pozvánkou a vyznáním části Moravy, do které pokud vás jednou okouzlí, zůstanete zamilováni až do konce života.
Olomoucký kraj

Tajemné stezky-Putování Zábřežskem po stezkách legend a příběhů

299 Kč
269 Kč
Svéhlavá periferie -10%
Kniha přispívá k hlubšímu poznání procesu utváření nové společnosti v pohraničí českých zemí na příkladu Zábřežska a Šumperska v letech 1945 až 1960. Zaměřuje se na strukturální aspekty demografického vývoje po druhé světové válce.
Olomoucký kraj

Svéhlavá periferie

210 Kč
189 Kč
Hinter den Wällen der Festungsstadt -10%
Die Publikation bietet einen unüblichen Blick an, wie eine Festungsstadt in Mitteleuropa funktionierte.
Olomoucký kraj

Hinter den Wällen der Festungsstadt

299 Kč
269 Kč
Olomoucké panoptikum -10%
Město Olomouc nebylo a není jen souborem historických památek, dekorativní kulisou připomínající slávu dob minulých, která každodenně přivádí v úžas návštěvníky ze všech koutů světa.
Olomoucký kraj

Olomoucké panoptikum

220 Kč
198 Kč
Archeologie Hostýna -10%
Vrchol Hostýna je dnes především vnímán jako hojně navštěvované poutní místo, jde ale zároveň i o jedno z nejvýznamnějších moravských hradišť ze závěru doby bronzové a počátku doby železné.
Olomoucký kraj

Archeologie Hostýna

92 Kč
83 Kč
Procházky Olomoucí

Krok za krokem olomouckými ulicemi Zažijte královské město Olomouc jinak! Olomouc to není jen katedrála svatého Václava nebo výstaviště Flora. Olomouc to je pestrá architektura, bohatá historie, součást Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Olomoucký kraj

Procházky Olomoucí

169 Kč
Rozhledny a ztracené hrady 2. -10%
Druhý díl - Východ láká čtenáře řadou užitečných informací k cestování po populárních i "ztracených" výhledových místech v kraji Královéhradeckém Pardubickém, Jihomoravském, Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a kraji Vysočina.
Olomoucký kraj

Rozhledny a ztracené hrady 2.

299 Kč
269 Kč
Zmizelá Morava-Hranice -10%
Kniha Zmizelé Hranice se zaměřuje na dějiny a proměny tohoto moravského města. Kromě samotného textu o obecně historickém a stavebním vývoji Hranic přináší i téměř sto sedmdesát unikátních archivních fotografií.
Olomoucký kraj

Zmizelá Morava-Hranice

289 Kč
260 Kč
Archeologické zrcadlení -63%
Publikace vydaná u příležitosti konání výstavy „Lopatou i počítačem (Archeologie na Olomoucku – včera a dnes)“ rekapituluje téměř 150 let archeologické práce v olomouckém regionu.
Olomoucký kraj

Archeologické zrcadlení

221 Kč
82 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 26 položek
1 2 3 > >>