Nejprodávanější tituly v roce 2019 - Moravskoslezský kraj

Tajemné stezky-Beskydy ve stínu Lysé hory -10%
Ponořme se spolu s autorem Petrem Juřákem, historikem Muzea Beskyd ve Frýdku-Místku, do poutavého vyprávění o horách a jejich obyvatelích, o zajímavé historii, pověstech a legendách.
Moravskoslezský kraj

Tajemné stezky-Beskydy ve stínu Lysé hory

289 Kč
260 Kč
Vzpomínky zůstaly -10%
Vzpomínky jednačtyřiceti pamětníků z Jesenicka a Šumperska z období 2. světové války, komunismu, sovětské okupace… Příběhy, které si přečtete, jsou kruté, o smrti, strachu, bolesti, ale také o odvaze, vzdoru a statečnosti.
Moravskoslezský kraj

Vzpomínky zůstaly

260 Kč
234 Kč
Zmizelá Morava a Slezsko-Frýdek-Místek -10%
Další svazek z edice Zmizelá Morava a Slezsko je věnován Frýdku-Místku, tedy městu, které se proměnilo zejména ve druhé polovině 20. století k nepoznání.
Moravskoslezský kraj

Zmizelá Morava a Slezsko-Frýdek-Místek

289 Kč
260 Kč
Slezsko
(1x)
Ředitel Slezského ústavu v Opavě a autor Dějin Slezska v datech tentokrát připravil čtivou příručku, která provádí čtenáře spletitými dějinami této historické země, rozdrobené na řadu knížectví a panství.
Moravskoslezský kraj

Slezsko

80 Kč
Tajemné Beskydy -10%
Projděte s námi tajemná místa Beskyd a s nimi spojené pověsti, pověry a legendy. Například proč zmizela údajná chodba pod Radhoštěm, kterou bylo možné pohodlně projít z rožnovské strany na frenštátskou?
Moravskoslezský kraj

Tajemné Beskydy

299 Kč
269 Kč
Rozhledny a ztracené hrady 2. -10%
Druhý díl - Východ láká čtenáře řadou užitečných informací k cestování po populárních i "ztracených" výhledových místech v kraji Královéhradeckém Pardubickém, Jihomoravském, Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a kraji Vysočina.
Moravskoslezský kraj

Rozhledny a ztracené hrady 2.

269 Kč
242 Kč
Krajina starých sídel -10%
Kniha přináší výběr vedut významných míst Moravy a Slezska z dílny „otce rakouské litografie“ Friedricha Adolfa Kunikeho. Litografie pocházejí z cyklu, který vycházel v letech 1833–1835 a obsáhl přibližně dvě stě míst z oblasti Čech, Moravy a Slezska
Moravskoslezský kraj

Krajina starých sídel

299 Kč
269 Kč
Valašsko
Kniha Valašsko historickým a současným objektivem vyšla jako třetí titul v edici publikací s historickými pohlednicemi a fotografiemi z regionu Valašsko na východě Moravy. Třetí kniha nabízí srovnání dobových snímků se záběry ze současnosti.
Moravskoslezský kraj

Valašsko

289 Kč
Vítkovice -15%
(1x)
Rozsáhlá publikace významného českého fotografa Jindřicha Štreita, zachycující život a prostředí Vítkovických železáren.
Moravskoslezský kraj

Vítkovice

1 150 Kč
978 Kč
Bohyně a božci v Beskydech -10%
Přírodní léčba byla odpradávna součástí lidské existence. Když nepomohly léčivé byliny, přišla na řadu magie božců, bohyň, kouzelníků a čarodějů s čáry a zaříkáváním, s okuřováním, prapodivnými lektvary a nesrozumitelným mumláním modliteb...
Moravskoslezský kraj

Bohyně a božci v Beskydech

289 Kč
260 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 30 položek
1 2 3 > >>