Nejprodávanější tituly v roce 2019 - Afrika

Etiopie
(1x)
Kniha obsahuje přehled historie jedné z nejzajímavějších afrických zemí.
Afrika

Etiopie

50 Kč
Češi u Tobruku -10%
Kniha přináší osobní autentické výpovědi mužů, kteří v roce 1941 bojovali v řadách československého 11. pěšího praporu u obklíčeného libyjského města Tobruk a společně s ostatními spojeneckými vojáky ho ubránili před německo-italskou přesilou.
Afrika

Češi u Tobruku

180 Kč
162 Kč
Encyklopedie starověkého Egypta -10%
Kolektiv našich nejvýznamnějších egyptologů přináší ve stovkách přehledných a čtivých hesel soudobé poznání o nejrůznějších aspektech unikátní a přes výzkumy stále tajemné egyptské starověké civilizace.
Afrika

Encyklopedie starověkého Egypta

498 Kč
448 Kč
Búrská válka -10%
Búrská válka se u nás i ve světě stala obecně vžitým pojmenováním pro válečný konflikt na jihu Afriky mezi Velkou Británii a dvěma búrskými republikami. Autorovým cílem bylo nabídnout českému čtenáři ucelené zpracování průběhu této války.
Afrika

Búrská válka

195 Kč
176 Kč
Od Velké Sýrie k malé -10%
Publikace se zabývá historií Sýrie v první polovině 20. století, tedy v době závěrečné fáze existence osmanské říše a následujícího francouzského mandátu v Levantě.
Afrika

Od Velké Sýrie k malé

450 Kč
405 Kč
Afrika zevnitř -10%
Afrika viděná zevnitř, očima českých biologů, geologů, antropologů a archeologů, kteří bádají v afrických pouštích a savanách nad dosud nevyřešenými otázkami vývoje člověka.
Afrika

Afrika zevnitř

795 Kč
716 Kč
Egypt ve světle teorie kultury -10%
Publikace německého egyptologa, který patří k nejvýznamnějším znalcům náboženství a náboženské literatury starověkého Egypta.
Afrika

Egypt ve světle teorie kultury

138 Kč
124 Kč
Dějiny Kapverdských ostrovů, Svatého Tomáše a Princova ostrova -10%
Kapverdské ostrovy rozložené ve velkých plochách východního Atlantiku se staly nezbytným orientačním bodem a zásobovací stanicí flotil v „atlantské epoše“ evropské expanze a budování obchodu mezi Evropou, Afrikou a Amerikou.
Afrika

Dějiny Kapverdských ostrovů, Svatého Tomáše a Princova ostrova

369 Kč
332 Kč
Povstalci, vlastenci, pučisté a de Gaulle -10%
Ve své bohužel již definitivně poslední knize se Ivan Brož, známý autor literatury faktu, zaobírá zápasem "zvláštní povahy", který "vedli jedni proti druhým a zároveň všichni proti všem".
Afrika

Povstalci, vlastenci, pučisté a de Gaulle

259 Kč
233 Kč
Egypt v době Muhammada Alího -10%
Kniha se snaží přiblížit osobnost Muhammada Alího a jeho vliv na politický a hospodářský vývoj v Egyptě v 19. století. Zachycuje rovněž sociální změny, které přinesl historický vývoj po napoleonské invazi.
Afrika

Egypt v době Muhammada Alího

289 Kč
260 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 25 položek
1 2 3 > >>