Nejprodávanější tituly v roce 2019 - pedagogika, didaktika

Vývojový vztah fonematického povědomí a znalosti písmen -10%
Kniha nabízí přehledně zpracované poznatky o vývojovém vztahu fonematického povědomí (dovednost vědomé a pohotové manipulace se slovy na úrovni fonémů) a znalosti písmen, tedy za klíčové předpoklady rozvoje počátečního čtení.
pedagogika, didaktika

Vývojový vztah fonematického povědomí a znalosti písmen

180 Kč
162 Kč
Zvířátka si pomáhají -10%
Knížka plná báječných aktivit založených na pohádkových příbězích. Děti se budou rozvíjet zejména v řečových a sluchových dovednostech, jemné a hrubé motorice a tvořivých výtvarných činnostech s přírodními materiály.
pedagogika, didaktika

Zvířátka si pomáhají

365 Kč
329 Kč
A proč ne? -10%
A proč ne! je výjimečnou knihou, jejíž obsah tvoří rozhovor ředitelky Gymnázia Jiřího Gutha-Jarkovského Jitky Kendíkové se studenty Adamem a Honzou na téma integrace spolužáků se speciálními vzdělávacími potřebami.
pedagogika, didaktika

A proč ne?

220 Kč
198 Kč
Obrazy života - život v obrazech -10%
88 obrazových karet cca pohlednicového formátu a příručka 44 didaktických her k rozvoji abstraktního myšlení a porozumění symbolům Bible a křesťanství.
pedagogika, didaktika

Obrazy života - život v obrazech

350 Kč
315 Kč
Putování starými pověstmi českými -10%
V projektu děti poznávají téma prostřednictvím vlastních tvořivých činností a jejich reflexe. Kromě toho se v projektu uplatňuje doprovodná kolektivní tvořivá činnost, například vytváření leporela Staré pověsti české.
pedagogika, didaktika

Putování starými pověstmi českými

215 Kč
194 Kč
Důstojně a radostně -10%
Kniha je sborník, který byl vydán za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy jako součást celoživotních kurzů pro pedagogické pracovníky.
pedagogika, didaktika

Důstojně a radostně

180 Kč
162 Kč
Škola v přírodě hrou
Jedete s dětmi na školu v přírodě a hledáte náměty na zpestření výuky? Právě jste je našli! Kniha má pomoci učitelům, vychovatelům, vedoucím turistických oddílů a všem, kteří tráví čas s dětmi.
pedagogika, didaktika

Škola v přírodě hrou

229 Kč
Školní vzdělávání ve Švédsku
Studie se skládá z devíti kapitol. Nejprve je charakterizován kontext, v němž školní vzdělávání probíhá. Dále je představena švédská vzdělávací politika a charakterizován vzdělávací systém. Kapitoly 4-9 přinášejí podrobnější pohled na aktuální témata.
pedagogika, didaktika

Školní vzdělávání ve Švédsku

130 Kč
Diverzita a diferenciace v základním vzdělávání -10%
Monografie má těžiště v pedagogickém teoretickém i empirickém výzkumu, s propojením na přístupy sociologie vzdělání a pedagogické psychologie. Zabývá se především tématem rovných vzdělávacích příležitostí a kvality vzdělávání.
pedagogika, didaktika

Diverzita a diferenciace v základním vzdělávání

375 Kč
338 Kč
Problémové chování dětí a mládeže
Obsah knihy vychází z faktu, že častým zdrojem nežádoucího chování dětí a mládeže jsou chybná osobní pojetí výchovy, učení, vyučování a pedagogické komunikace jednotlivých rodičů, vychovatelů a učitelů.
pedagogika, didaktika

Problémové chování dětí a mládeže

161 Kč
Zobrazuji 201 - 210 z 220 položek
<< < 1 .. 19 20 21 22 > >>