Nejprodávanější tituly v roce 2019 - esoterika a astrologie

Cesta duše -15%
(1x)
Každý ze 44 vysoce vibračních fraktálových obrazů plných lásky vyzařuje jedinečnou energii a význam. Fraktály dnes patří na této planetě k „novým nástrojům“, které lidstvu pomáhají při vzestupu vědomí.
esoterika a astrologie

Cesta duše

229 Kč
195 Kč
Věř svým snům -10%
Další kniha od autorky bestselleru Můžeš vše, co chceš. Inspirativní autobiografické vyprávění a pár opravdových receptů z kouzelného půlroku stráveného téměř na samotě u lesa s tím rozdílem, že kromě té samoty tam nebyl les, ale moře.
esoterika a astrologie

Věř svým snům

199 Kč
179 Kč
Světlonoška -10%
(3x)
Nechejte se unést poutavým a cituplným příběhem psychoterapeutky Dity a jejich klientů. Sledujte, jak se během adventního období dají do pohybu jejich životní osudy. Vše je možné, stačí jen otevřít svou mysl a své srdce... a pak se začnou věci dít...
esoterika a astrologie

Světlonoška

299 Kč
269 Kč
Pátá dohoda -10%
Učení dona Miguela Ruize, shrnuté v slavné knize Čtyři dohody, se dočkalo neméně proslulého pokračování, a to díla Pátá dohoda. Tento „praktický průvodce cestou sebeovládání“ vám pomůže přetvořit vlastní život, neboť se zbavíte bezpočtu omezujících dohod, které jste uzavřeli nejen sami se sebou či s ostatními lidmi, ale i se samotným životem.
esoterika a astrologie

Pátá dohoda

199 Kč
179 Kč
Malá kniha moudrosti - Základní ponaučení -10%
Nová knížka dona Ruize, syna slavného autora Čtyř dohod, přináší další zásadní moudrosti vycházející z toltécké tradice.
esoterika a astrologie

Malá kniha moudrosti - Základní ponaučení

259 Kč
233 Kč
Mutus liber - Němá kniha alchymie -10%
Kniha, kterou nyní českému čtenáři předkládáme, vhodně dokumentuje další Canselietův interpretační dar, kterým byla jeho schopnost vykládat alchymickou ikonografii.
esoterika a astrologie

Mutus liber - Němá kniha alchymie

320 Kč
288 Kč
Osud -93%
Mnoho lidí svádí své chyby a neúspěchy na osud, ale stejně tak mnozí říkají, že jejich úspěch je dán osudem. Protože je rychlá doba a přibývá problémů, katastrof, nemocí, byl jsem nucen se zamyslet nad slovem osud.
esoterika a astrologie

Osud

399 Kč
26 Kč
Kvantová kniha odpovědí -10%
Základním předpokladem autora je, že kvantová fyzika není jen budoucností vědy, je také klíčem k porozumění vědomí, životu, smrti, Bohu, psychologii a smyslu života.
esoterika a astrologie

Kvantová kniha odpovědí

289 Kč
260 Kč
Marcelka z hor -10%
Pravda nám ukazuje podstatu života a skutečný smysl lidského bytí a lze ji najít až za hmotným, okem viditelným světem.
esoterika a astrologie

Marcelka z hor

290 Kč
261 Kč
Klíče k tarotu Oswalda Wirtha -10%

Tarot Oswalda Wirtha je jeden z velmi mála tarotů, jež odhalují klíč znalosti starých zasvěcenců, který je tajně šířený už po celá tisíciletí.

esoterika a astrologie

Klíče k tarotu Oswalda Wirtha

349 Kč
314 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 875 položek
<< < 1 2 3 4 .. 88 > >>