Nejprodávanější tituly v roce 2019 - bojová umění

Tajemství mládí I. -10%
Základní spisy umění čchi-kung sepsané Bódhidharmou, používané již více než tisíc let adepty kung-fu.
bojová umění

Tajemství mládí I.

203 Kč
183 Kč
Tchaj-ťi čchüan -10%
První české vydání knihy, která patří ke klasickým textům zabývajících se touto disciplínou. Profesor Cheng byl přímým žákem slavného Jang Čeng-Fua a díky svému tvůrčímu přístupu k tradici se stal jedním z nejvýznamnějších mistrů tchaj-ťi 20. století.
bojová umění

Tchaj-ťi čchüan

179 Kč
161 Kč
Bojová umění - anatomie -10%
50 technik bojového umění pro začátečníky i pokročilé.
bojová umění

Bojová umění - anatomie

369 Kč
332 Kč
Karatedó - Má životní cesta -10%
Správné pochopení karate a jeho správné použití je karatedó. Ten, kdo opravdu trénuje toto dó a skutečně chápe karatedó, se nikdy nenechá snadno vtáhnout do boje.
bojová umění

Karatedó - Má životní cesta

89 Kč
80 Kč
Krav Maga -10%
Krav Maga je souhrn bojových technik pro boj zblízka a osobní sebeobranu. Moderní, jednoduchý, avšak razantní a efektivní izraelský systém sebeobrany a praktického bojového nácviku, prověřený ve střetnutích.
bojová umění

Krav Maga

279 Kč
251 Kč
Box -10%
Přehledný manuál pro začínající a kondiční boxery je zaměřen především na popis základních úderů a jejich nácvik. Informace jsou řazeny chronologicky tak, aby čtenář rychle nalez vše potřebné.
bojová umění

Box

189 Kč
170 Kč
Karate Kata -10%
Publikace, která je určena nejen těm, kdo se již výcviku karate věnují, ale může být také úvodním oslovením a výzvou pro ty, kteří uvažují věnovat se tomuto bojovému umění, zpočátku třeba jen jako sportovní disciplíně.
bojová umění

Karate Kata

160 Kč
144 Kč
Tantó. Boj s nožem
Boj s nožem (Tantódžucu), je jednou z disciplín Nindžucu Togakure - rjú, kterou dodnes vyučuje dr. Masáki Hacumi, 34. velmistr této školy.
bojová umění

Tantó. Boj s nožem

139 Kč
Aikidó - mírumilovné bojovné umění -15%
Kniha švédského učitele aikida a zároveň profesionálního spisovatele není obrazový technický manuál, ale text o principech tohoto bojového umění, který i při popisech složitějších či hlubších témat zůstává příjemně čitelný a srozumitelný.
bojová umění

Aikidó - mírumilovné bojovné umění

248 Kč
211 Kč
Aikido -10%
Kniha obsahuje teoretický vhled do myšlenky aikida a jeho základních principů. Dále je v ní vysvětlena teoretická výstavba technik a provedení jednotlivých cviků.
bojová umění

Aikido

249 Kč
224 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 26 položek
<< < 1 2 3 > >>