Nejprodávanější tituly v roce 2019 - fitness a cvičení

Sportovní masáže -59%
Sportovní masáž je forma masáže zaměřená na posilování zdravého organismu, udržování kvalitní tělesné a duševní kondice a náležité odstraňování únavy po práci, tréninku, závodech apod.
fitness a cvičení

Sportovní masáže

219 Kč
89 Kč
Posilování kloubní kondice -10%
Kniha o centračně-stabilizačním posilování, jež se od „svalové“ koncepce prezentované v autorově předešlém bestselleru Tvarování těla pro muže a ženy liší ve výběru i technickém provedení, zejména u cviků na páteř.
fitness a cvičení

Posilování kloubní kondice

550 Kč
495 Kč
Spiráldynamik -10%
Přirozenost stojí za tajemstvím úspěchu „bez bolesti v pohybu"! Největším nepřítelem přirozenosti jsou špatné pohybové návyky. Co jednou začalo špatným držením těla nebo nesprávnými návyky, z toho se po letech stává bolestivý problém. To platí pro př
fitness a cvičení

Spiráldynamik

498 Kč
448 Kč
Pět Tibeťanů -10%
Pět Tibeťanů je jogínský systém jednoduchých, časově i fyzicky nenáročných, ale velmi účinných cviků, které se autor před více než třiceti lety naučil v tibetském klášteře v pohoří Himálaje a posléze je představil západní civilizaci.
fitness a cvičení

Pět Tibeťanů

149 Kč
134 Kč
Strečink na anatomických základech -10%
Nové vydání bestselleru, které vám pomůže ke zvýšení ohebnosti, rozvoji svalové síly, snížení svalové bolestivosti, a tím ke zlepšení výkonu ve všech pohybových aktivitách.
fitness a cvičení

Strečink na anatomických základech

379 Kč
341 Kč
Indická ulice aneb Hledání štěstí -10%
Kniha Indická ulice aneb hledání štěstí noří svůj děj do ulic, uliček a zákoutí Indie i duše autora, filosofie, hinduismu a mentální jógy bez jógových ásan.
fitness a cvičení

Indická ulice aneb Hledání štěstí

379 Kč
341 Kč
Kondiční příprava dětí a mládeže -10%
Populárně napsaná kniha je zaměřena na kondiční přípravu dětí a mládeže s využitím moderních pomůcek a tréninkových prostředků. Více než 180 efektivních cvičení, ilustrovaných na fotografiích, se stane inspirací pro trénink mladých sportovců....
fitness a cvičení

Kondiční příprava dětí a mládeže

199 Kč
179 Kč
První a poslední fitness kniha -10%
(1x)
Nadšená sportovkyně, trenérka a autorka úspěšného blogu Fit & Fabulous vás naučí zásady správného cvičení tak, abyste se již nikdy nemuseli stydět do plavek a přestali se trápit dietami.
fitness a cvičení

První a poslední fitness kniha

299 Kč
269 Kč
Metoda Ludmily Mojžíšové od A do Z -10%
Rehabilitační metoda Ludmily Mojžíšové nestárne! I dnes pomáhá tento soubor deseti cviků (plus dvou pro muže) nejen při odstranění chronických bolestí pohybového aparátu, ale i na cestě k přirozenému početí vysněného potomka.
fitness a cvičení

Metoda Ludmily Mojžíšové od A do Z

269 Kč
242 Kč
Rozpravy o józe -30%
Tato kniha je nejzákladnějším spisem prastaré vědy o člověku a lidské mysli, na níž všechny směry jógy stavějí.
fitness a cvičení

Rozpravy o józe

169 Kč
118 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 149 položek
<< < 1 2 3 4 .. 15 > >>