Nejprodávanější tituly v roce 2019 - inteligence, trénink mozku

Nestárnoucí mozek -10%
Udržet si bystrou hlavu navzdory věku je možné. Knížka vám ukáže, že i ve vyšším věku jste schopni prožívat svůj život mnohem plněji – tedy přimět k tomu váš mozek.
inteligence, trénink mozku

Nestárnoucí mozek

349 Kč
314 Kč
Jakou barvu má medvěd? -10%
Kniha obsahuje výběr 65 nejlepších matematických hádanek a logických úkolů, které potrápí mozkové závity, rozšíří možnosti uvažování a poučí o matematických a logických postupech. Součástí knihy jsou komentovaná řešení.
inteligence, trénink mozku

Jakou barvu má medvěd?

215 Kč
194 Kč
Trénink mentální kondice -10%
(1x)
Kniha nabízí cvičení pro rozvoj jazykové složky kognitivního systému. Nápaditá jazyková cvičení mají podobu doplňovaček, koleček, přesmyček, žebříků či řad. Kniha cílí na širokou cílovou skupinu od dětí po seniory.
inteligence, trénink mozku

Trénink mentální kondice

205 Kč
185 Kč
Šetři se, Einsteine! -50%
(8x)
Inspirativní a zábavná kniha vás provede technikami, které vám pomohou obnovit netušenou kapacitu vaší paměti. Po přečtení této knihy už nikdy nebudete tupě stát před ledničkou a ptát se sami sebe, pro co jste to vlastně šli.
inteligence, trénink mozku

Šetři se, Einsteine!

199 Kč
100 Kč
Nauč se to!
(3x)
Nauč se to! je návod, jak se efektivně porvat s učením a pamatováním si – a pokud jste pedagog nebo lektor, tak i s tím, jak svoje znalosti předávat co nejúčinněji. Schválně, vzpomenete si, kdy vám naposledy někdo radil s tím, jak se vlastně učit?
inteligence, trénink mozku

Nauč se to!

229 Kč
Jak to řešit? -10%
Kniha ukazuje jakým směrem se ubírat, kam napřímit své myšlení a jak hledat nové pohledy při řešení matematických problémů. Autor provází čtenáře úskalími mentálních a logických kroků, které je třeba při tom podniknout.
inteligence, trénink mozku

Jak to řešit?

299 Kč
269 Kč
Pravidla mozku -15%
(2x)
Molekulární biolog John Medina popularizuje své dlouholeté zkušenosti z výzkumu mozku.
inteligence, trénink mozku

Pravidla mozku

329 Kč
280 Kč
Velký IQ a EQ trenér -10%
Na více než 600 cvičeních si vyzkoušíte a posílíte jazykové dovednosti, paměť, logické a matematické myšlení a prostorové vnímání.
inteligence, trénink mozku

Velký IQ a EQ trenér

279 Kč
251 Kč
99 her pro trénink mozku u seniorů -10%
Lidé si rádi hrají v každém věku. A právě v seniorském období může znovuobjevování vlastních hravých a kreativních možností dosáhnout zcela nových kvalit. Schopnosti a vlohy, které v životě přicházejí zkrátka či s postupujícím věkem ochabují...
inteligence, trénink mozku

99 her pro trénink mozku u seniorů

199 Kč
179 Kč
Nové testy IQ -10%
Václav Fořtík, dlouholetý člen Mensy České republiky, přichází s novou knihou testů IQ. Při jejich sestavování vyšel ze svých bohatých zkušeností, ale zároveň chtěl čtenářům nabídnout něco z novějších trendů v oblasti zkoumání schopností.
inteligence, trénink mozku

Nové testy IQ

159 Kč
143 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 62 položek
<< < 1 2 3 4 .. 7 > >>