Nejprodávanější tituly v roce 2019 - Ústecký kraj

Dům ve Stecherově ulici -10%
(1x)
Vzpomínky mosteckého rodáka Huberta Sigmunda zachycují jeden z nejtemnějších úseků moderních českých dějin a zároveň tragické vyústění mnohasetletého soužití Čechů a Němců v naší zemi.
Ústecký kraj

Dům ve Stecherově ulici

175 Kč
158 Kč
Teplicko z nebe / Teplice Region From Heaven / Die Region Teplice vom Himmel -10%
Teplice jsou známy jako významné světoznámé lázně, jejichž vznik se traduje do roku 762. Léčivé prameny se proslavily daleko za hranicemi. Okres Teplice je bohatý na historické a kulturní památky.
Ústecký kraj

Teplicko z nebe / Teplice Region From Heaven / Die Region Teplice vom Himmel

629 Kč
566 Kč
Českosaské Švýcarsko - Zkamenělá pohádka -10%
Českosaské Švýcarsko - to je snad až přespříliš jednoduchý název pro nádherný, neopakovatelně romantický, turisticky nesmírně atraktivní a přitom záhadný kraj na pomezí severních Čech a Saska, kraj se svéráznou historií, opravdový ráj divokých skal.
Ústecký kraj

Českosaské Švýcarsko - Zkamenělá pohádka

269 Kč
242 Kč
Z Litoměřic třetí branou po proudu Labe -10%
Kniha volně navazuje na knihy: Kdo se to na nás dívá!, a Litoměřice – domov můj. Tentokrát se autoři nevěnují výhradně městu Litoměřice, ale zamíří za jeho „hradby“ a po proudu Labe putují dále až na Střekov k Ústí nad Labem.
Ústecký kraj

Z Litoměřic třetí branou po proudu Labe

459 Kč
413 Kč
Zmizelé Čechy-Žatec -10%
Pod společným označením Zmizelé Čechy/Zmizelá Morava a Slezsko připravuje nakladatelství Paseka svazky z různých oblastí Čech a Moravy ve snaze připomenout zaniklou tvář měst, ale i celých regionů České republiky.
Ústecký kraj

Zmizelé Čechy-Žatec

289 Kč
260 Kč
Zmizelé Čechy-Chomutov -10%
V edici Zmizelé Čechy prezentuje autor obrazovou dokumentaci zaniklých památek a jiných staveb města Chomutov. Odborný úvod seznamuje s historií města ve vazbě na architekturu.
Ústecký kraj

Zmizelé Čechy-Chomutov

289 Kč
260 Kč
Návraty sudetské otázky -10%
Publikace přináší souhrnný pohled na problematiku vývoje česko-německých národnostních sporů od poloviny 19. století přes vznik Československé republiky v roce 1918 až k počátku 21. století.
Ústecký kraj

Návraty sudetské otázky

385 Kč
347 Kč
Českosaské Švýcarsko -10%
Již je to dávno, kdy dva švýcarští umělci dorazili na pomezí Saska a Čech a nadšeni romantickou krásou pískovcových skal, přirovnali nově objevenou oblast ke své domovině.
Ústecký kraj

Českosaské Švýcarsko

299 Kč
269 Kč
Z Litoměřic třetí branou proti proudu Labe až na Říp -10%
Kniha volně navazuje na knihy: Kdo se to na nás dívá!, Litoměřice – domov můj a zejména na obdobnou publikaci Z Litoměřic třetí branou po proudu Labe.
Ústecký kraj

Z Litoměřic třetí branou proti proudu Labe až na Říp

520 Kč
468 Kč
Most do budoucnosti
V šedesátých a sedmdesátých letech 20. století bylo kvůli povrchové těžbě uhlí zlikvidováno jedno z nejcennějších historických měst severních Čech. Náhradou za starý vznikl nový Most, který vzbuzoval veliká očekávání, ale nakonec stal symbolem úpadku
Ústecký kraj

Most do budoucnosti

250 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 30 položek
<< < 1 2 3 > >>