Nejprodávanější tituly v roce 2019 - zdraví a výživa dětí

Jedlá soda -50%
Víte, že existuje přírodní prostředek, snadno dostupný a velmi levný, který vám pomůže vyřešit spoustu zdravotních problémů a vyléčit nemoci, jako je třeba onemocnění ledvin, infekce způsobené plísněmi, chřipka, vysoký krevní tlak, cukrovka ...
zdraví a výživa dětí

Jedlá soda

159 Kč
80 Kč
Výživové poradenství u dětí do dvou let
Svým pojetím ojedinělá publikace je určena pro laktační poradce, pediatry, dětské sestry, nutriční terapeuty a další odborníky, kteří se zabývají výživou kojenců a malých dětí.
zdraví a výživa dětí

Výživové poradenství u dětí do dvou let

157 Kč
Přírodní superjídlo pro děti a batolata -10%
Zajistěte svému dítěti co možná nejlepší start do života, že mu poskytnete stravu bohatou na nepostradatelné živiny, kterou navíc velmi rychle a snadno připravíte.
zdraví a výživa dětí

Přírodní superjídlo pro děti a batolata

349 Kč
314 Kč
Logopedie -7%
Komunikace představuje jednu z nejdůležitějších lidských schopností. K tomu, aby člověk s ostatními lidmi mohl komunikovat, potřebuje dobře rozvinutou komunikační schopnost. Její narušení jsou mnohdy překážkou v edukaci a socializaci jedince.
zdraví a výživa dětí

Logopedie

269 Kč
250 Kč
Jídelníček kojenců a malých dětí -10%
Vyhledávaná příručka o výživě malých dětí vychází již ve čtvrtém vydání. Najdete v ní pravidla zdravé dětské stravy, receptář jídel pro kojence a batolata, informace o kojení, praktické pediatrické rady, jídelníček pro obézní děti...
zdraví a výživa dětí

Jídelníček kojenců a malých dětí

239 Kč
215 Kč
Zázrak jménem hořčík -10%
Nezbytná zbraň proti bolesti, úzkostem i depresím.
zdraví a výživa dětí

Zázrak jménem hořčík

348 Kč
313 Kč
Neonatologie
Publikace Neonatologie má ambice stát se základním manuálem péče o novorozence pro neonatology a rozšířit vzdělání dětských lékařů, porodníků a spolupracujících lékařů.
zdraví a výživa dětí

Neonatologie

80 Kč
Rozvíjíme pohybovou koordinaci dětí -10%
Metodika k rozvoji koordinace a pohybových schopností dětí předškolního věku.
zdraví a výživa dětí

Rozvíjíme pohybovou koordinaci dětí

359 Kč
323 Kč
Když děti často stůňou -10%
Autor v předkládané publikaci ukazuje, že nemoc nebo třeba i nehoda mohou odkazovat na obtíže ve vývoji dítěte či vyjadřovat konflikty v sociálním prostředí. V knize nabízí řadu kazuistik, jejichž cílem je učinit rodiče citlivějšími k souvislostem.
zdraví a výživa dětí

Když děti často stůňou

279 Kč
251 Kč
Vaříme pro miminka -10%
Když děťátko přijde na svět, ještě není „hotové“. Potřebuje mateřské mléko nebo umělé kojenecké mléko, aby dobře rostlo. Ale už od začátku pátého měsíce mu samotné mléko přestává stačit. A v tu chvíli nastává čas na první kaše.
zdraví a výživa dětí

Vaříme pro miminka

169 Kč
152 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 55 položek
<< < 1 2 3 4 .. 6 > >>