Nejprodávanější e-knihy v roce 2019 - naučná a odborná

S androidkou v posteli -20%
(4x)
Kniha je určena pro každého, kdo se zajímá o současné dění. Demaskuje, jak snadno jsou média zneužitelná, jak lehce lze zmanipulovat dav, aby naletěl politikům i různým aktivistům.
naučná a odborná

S androidkou v posteli

171 Kč
137 Kč
Tyranie -20%
(14x)
Jeden z předních intelektuálů současnosti, historik Timothy Snyder, přichází po velkých historických pracích Krvavé země a Černá zem s příspěvkem k aktuální debatě o dalším osudu liberální demokracie.
naučná a odborná

Tyranie

90 Kč
72 Kč
Druhá derivace touhy I -20%
(1x)
Úvahy ekonoma Tomáše Sedláčka se ohlíží za událostmi nabitým desetiletím. Jedná se o jednu z nejdelších a nejsouvislejších sérií úvah v českém teritoriu, která ukazuje autorovu názorovou integritu a pestrost myšlenek...
naučná a odborná

Druhá derivace touhy I

168 Kč
134 Kč
Psychosomatická prvouka -20%
(4x)
Kniha významného českého psychiatra hledá odpověď na otázku vztahu lidského těla a lidské duše.
naučná a odborná

Psychosomatická prvouka

210 Kč
168 Kč
Jiný TGM -20%
(4x)
Pavel Kosatík sestavil Masarykův plastický obraz pro 21. století. Jiný TGM je pro všechny, kdo přemýšlejí o české demokracii a o tom, jak ji udržet. Zároveň přináší víc života a pochybností než pomníků a svatých obrázků.
naučná a odborná

Jiný TGM

249 Kč
199 Kč
Homo Deus -20%
(1x)
Po bestselleru Sapiens – Úchvatný i úděsný příběh lidstva obrací Yuval Noah Harari zájem k budoucnosti. Analyzuje, jaké důsledky mohou nastat, když se tradiční kolektivní mýty lidstva utkají s novými „božskými“ technologiemi.
naučná a odborná

Homo Deus

369 Kč
295 Kč
Obchodníci se strachem -20%
(1x)
Kniha Obchodníci se strachem odhaluje, jak se vyrábějí zprávy o katastrofách pomocí statistických triků. Ukazuje, proč selhávají snahy předpovídat budoucnost pomocí počítačů. Popisuje skandály kolem manipulací OSN s daty o globálním oteplování.
naučná a odborná

Obchodníci se strachem

199 Kč
159 Kč
Mengeleho děvče -20%
(1x)
Skutečné osudy mladé židovské Slovenky, která byla svědkem nejhorších osvětimských hrůz. Kniha popisuje její život v prvorepublikovém Lučenci, anexi Maďarskem a stále se zhoršující situaci Židů. Nakonec je Viola se svou rodinou poslána na transport. Na rozdíl od jejích příbuzných si jí všimne…
naučná a odborná

Mengeleho děvče

239 Kč
191 Kč
Konec prokrastinace -20%
(8x)
Říman Seneca ve svém slavném citátu řekl: „Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.” Tato kniha vám pomůže s váháním a odkládáním dlouhodobě bojovat a zlepší vaši schopnost využívat čas smysluplněji.
naučná a odborná

Konec prokrastinace

259 Kč
207 Kč
Průmysl lži -20%
(15x)
Pokud také patříte k lidem, kteří přísahají na své kritické myšlení, vzdělání a zdravý selský rozum, je tahle kniha přesně pro vás. Přesvědčí vás, že nic takového vlastně neexistuje.
naučná a odborná

Průmysl lži

159 Kč
127 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 .. 100 > >>