Nejprodávanější tituly v roce 2019 - esoterika a astrologie

Na cestě do sousední dimenze -10%
(1x)
Clemens Kuby po mnoho let navštěvoval s kamerou léčitele a šamany ve všech koutech světa a vytvořil úchvatný dokumentární film o duchovním léčení. Snímek se stal podkladem pro knihu, která se pro vás stane průvodcem po sousední dimenzi.
esoterika a astrologie

Na cestě do sousední dimenze

249 Kč
224 Kč
Jsi čaroděj/ka? -10%
(3x)
Kniha Jsi Čaroděj/ka? je převratná kniha o magii, mimořádných schopnostech a intuici, naší skryté vnitřní moudrosti. Překonává mnohá tabu a stereotypní představy s magií a postavami Čaroděje či Čarodějky spojené.
esoterika a astrologie

Jsi čaroděj/ka?

333 Kč
300 Kč
Láska, vztahy a přátelství -10%
Toltécká tradice říká, že k naší pravé povaze nás vede štěstí, svoboda a láska.
esoterika a astrologie

Láska, vztahy a přátelství

189 Kč
170 Kč
O sexu -10%
Sex je naprosto přirozený, říká kontroverzní duchovní učitel Osho, a kritizuje církve za spojování sexu s hříchem a s pocitem viny. V knize odpovídá na otázky svých žáků a nabádá je, aby se oprostili od zažitých názorů a znovu odhalili čirost bytí.
esoterika a astrologie

O sexu

299 Kč
269 Kč
Moc přítomného okamžiku -10%
(1x)
Žít v přítomném okamžiku je podle Eckharta Tolleho pravá cesta ke štěstí. Nemá smysl trápit se minulostí a vynakládat úsilí vzhledem k budoucnu, když opravdový život se odehrává právě nyní a pouze teď s ním můžete něco udělat. Tato slavná kniha proml
esoterika a astrologie

Moc přítomného okamžiku

249 Kč
224 Kč
Thothův Tarot - Zrcadlo duše -15%
(1x)
Thothův tarot na svých obrazech pojímá široké spektrum astrologických, numerologických a jiných symbolů a souvislostí. Nabízí vám zdroj hlubšího poznání. Lady Frieda Harris ztvárnila sérii 78 magických obrazů podle náčrtů a pokynů známého okultisty.
esoterika a astrologie

Thothův Tarot - Zrcadlo duše

587 Kč
499 Kč
Mystická moudrost -15%
(1x)
Karty Mystická moudrost jsou inspirovány bohy, bohyněmi, anděly i duchovními průvodci z říše zvířat. Přinášejí rady pro přítomný okamžik i předpovědi pro budoucnost.
esoterika a astrologie

Mystická moudrost

229 Kč
195 Kč
Němé zpovědi -10%
Tato kniha je vyvrcholením autorovi celoživotní práce. Peter A. Levine objasňuje podstatu transformace traumatu v těle, mysli a psychice. Čerpá při tom z bohatých zkušeností z klinické praxe, komparativních studií mozku...
esoterika a astrologie

Němé zpovědi

480 Kč
432 Kč
Andělské vykládací karty -15%
(1x)
Tví andělé jsou ti nablízku, pamatuj, stačí na ně jen pomyslet. Máš po svém boku anděly, kteří ti pomáhají a vedou tě, kdykoli je potřebuješ. Kniha a 36 karet.
esoterika a astrologie

Andělské vykládací karty

259 Kč
220 Kč
Dokážu to! -15%
(1x)
Luise L. Hay, světově uznávaná autorka knihy Miluj svůj život, pro vás vytvořila kalendář se silnými afirmacemi, který můžete používat každý den, rok co rok.
esoterika a astrologie

Dokážu to!

349 Kč
297 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 875 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 88 > >>