Pelé: Král fotbalu
Edson Arantes do Nascimento, známý jako Pelé, pochází z chudé rodiny z brazilského Sao Paula.

242 Kč
Peter Sagan
Vyhrává jeden závod za druhým, včetně legendární Tour de France, kterou vyhrál hned pětkrát za sebou.

Peter Sagan

269 Kč
Běhej, dokud můžeš
René Kujan byl ještě před deseti lety jedním z tisíců rekreačních běžců. Pak se ale ocitl na sedadle spolujezdce v autě, které se střetlo s protijedoucím vozidlem a všechno se změnilo. Od lékařky si vyslechl mrazivý ortel: „Nikdy už běhat nebudete."

311 Kč
Jaroslav Juhan - Život bez brzd
Jaroslav Juhan (1921) patří k nejúspěšnějším československým automobilovým závodníkům v celé historii našeho motoristického sportu, stal se světoběžníkem a mimořádnou osobností v automobilovém oboru.
Ukázky

271 Kč
Legendy: slavné sportovní okamžiky
Kdo je praotcem českého sportu, kdo měl v roce 1934 právem získat titul mistrů světa ve fotbale, o kom napsal pohádku Ota Pavel a která sportovkyně získala jako první dvě zlaté medaile ve dvou různých disciplínách na jedné olympiádě?

359 Kč
Nadia Comaneciová
Kniha se věnuje životu slavné rumunské gymnastky Nadii Comaneciové, která ve svých čtrnácti letech vyhrála na OH v Montrealu. Načrtává zajímavé srovnání rolí, jež za studené války na obou stranách železné opony zaujímaly slavné osobnosti.

314 Kč
Rallye Dakar: Peklo na zemi
Rallye Dakar 2018 převrátila můj závodní život naruby. Už odmalička jsem sledovala tento nejnáročnější závod planety. Inspirovaly mě kariéry úspěšných světových závodnic, které se nebály do tohoto dobrodružství jít.