Nejprodávanější e-knihy v roce 2019 - ostatní sporty

Sportovní trénink -20%
Sport je bezpochyby jedním z fenoménů naší doby. Obdivujeme výkony špičkových sportovců na olympijských hrách a světových šampionátech, organizace významných mezinárodních soutěží se stává "politikem", které "hýbe" celou společností.
ostatní sporty

Sportovní trénink

169 Kč
135 Kč
Plavání dětí s rodiči -20%
Pro všechny rodiče, kteří chtějí zísakat zajímavé informace o aktivitách ve vodě s nejmenšími dětmi je připraveno druhé upravené vydání velmi úspěšné knihy o plavání nejmenších dětí.
ostatní sporty

Plavání dětí s rodiči

97 Kč
78 Kč
Trénink dětí a mládeže ve volejbalu -20%
Předkládaná publikace si klade za úkol přinést volejbalové veřejnosti širší poznatky z oblasti teorie a praxe tréninku dětí a mládeže ve volejbalu.
ostatní sporty

Trénink dětí a mládeže ve volejbalu

150 Kč
120 Kč
Můj dlouhý běh -20%
Druhé, rozšířené vydání úspěšné knihy. Ikona českého ultramaratonu Daniel Orálek (1970) v ní vypráví o touze objevit svoje limity a pokusit se dostat za ně, bolesti, dřině a pochybnostem navzdory.
ostatní sporty

Můj dlouhý běh

169 Kč
135 Kč
Windsurfing -20%
Kniha je určena začínajícím i aktivním surfařům.
ostatní sporty

Windsurfing

149 Kč
119 Kč
Plavání -20%
Druhé, přepracované vydání úspěšné knihy přináší všem kondičním i výkonnostním plavcům, učitelům a trenérům mládeže moderní pohled na výuku plavání. Kniha představuje plavání jako jednu z nejoblíbenějších pohybových aktivit pro každého bez rozdílu věku.
ostatní sporty

Plavání

127 Kč
102 Kč
Adam Ondra: lezec tělem i duší -20%
Adam Ondra vylezl v roce 2016 stěnu Dawn Wall v Yosemitském národním parku. Tou dobou měl ale český lezec za sebou už řadu úspěchů. Pravidelně vyhrává závody světového poháru, láme rekordy a je favoritem olympijských her v Tokiu. Jak se dostal k lezení? Co považuje za svůj největší úspěch? Cestu Adama Ondry na vrcholy lezeckých stěn i sportovních žebříčků mapuje publikace obohacená o unikátní rozšířenou realitu.
ostatní sporty

Adam Ondra: lezec tělem i duší

219 Kč
175 Kč
Sportovní výživa do kapsy -20%
Každý sportovec by měl ovládat zásady a pravidla z výživového poradenství a k jejich praktickému využití slouží celá řada tabulek, schémat, seznamů a přehledů, od nutričních hodnot základních potravin, přes množství potřebných vitaminů a minerálů, přehledu suplementů, proteinových doplňků, až po slovník nutričních pojmů a anglických výrazů ve sportovní výživě.
ostatní sporty

Sportovní výživa do kapsy

127 Kč
102 Kč
Maraton a jiné pošetilosti -20%
(1x)
Soubor svižných, vtipných a netradičních sloupků, které spojuje jediné téma: běh ve všech jeho podobách. Šestatřicet kapitol, šestatřicet různých pohledů na jeden z největších fenoménů dneška.
ostatní sporty

Maraton a jiné pošetilosti

213 Kč
170 Kč
Moje cesta do Sparty -20%
Moje cesta do Sparty je příběh o běhu z Athén do Sparty, který byl inspirovaný antickou legendou o běžci Feidippidovi, jenž v roce 490 př. n. l. tuto vzdálenost zdolal za 36 hodin.
ostatní sporty

Moje cesta do Sparty

245 Kč
196 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 158 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 16 > >>