Nejprodávanější tituly v roce 2019 - Jihočeský kraj

Tajemství šumavských vod II. -10%
Druhý díl vyprávění o šumavských řekách a potocích. Tentokrát autoři zvou na břehy Otavy, Teplé a Studené Vltavy či Schwarzenberského kanálu.
Jihočeský kraj

Tajemství šumavských vod II.

599 Kč
539 Kč
Ježíš na Šumavě -10%

Strhující a syrovou „legendu“ o chlapci ze šumavských lesů, jehož příběh je zvláštní obdobou Ježíšova života, doplňují kresby Nikoly Čulíka.

Jihočeský kraj

Ježíš na Šumavě

260 Kč
234 Kč
Místopis Novohradska -10%
Kniha „Místopis Novohradska“ přibližuje zájemcům o oblast historii jednotlivých míst bývalého novohradského okresu a přilehlých Novohradských hor. V úvodu se lze seznámit za pomoci úvodu se stručnými dějinami celého Novohradska.
Jihočeský kraj

Místopis Novohradska

299 Kč
269 Kč
Šumava ještě tajemnější -10%
Neváhejme a navštivme záhadná místa opředená pověstmi a tajemnými energiemi, vydejme se po stopách strašidel a duchů, přenesme se do časů starých Keltů a nahlédněme pod pokličku magických rituálů nacistů, kteří v tomto kraji zanechali svůj cejch.
Jihočeský kraj

Šumava ještě tajemnější

249 Kč
224 Kč
Šumava tajemná -10%
(1x)
Šumavské pralesy jsou nejen tajemné a děsivé, ale dokážou nastavit i svou přívětivější tvář. Stačí se dívat a být obdařen uměním vidět. Překrásné slatě ve spojení s nespoutanou divočinou podněcují lidskou fantazii odnepaměti.
Jihočeský kraj

Šumava tajemná

259 Kč
233 Kč
Tvrze, hrady a zámky jižních Čech -10%
Jižní Čechy jsou vyhledávanou turistickou oblastí. Zájemci o historické památky zde naleznou hustou síť hradů, zámků i drobnějších panských sídel. Kniha přináší podrobné informace o historických objektech...
Jihočeský kraj

Tvrze, hrady a zámky jižních Čech

198 Kč
178 Kč
Století dědiců a zakladatelů -10%
(2x)
Idylický venkov jižních Čech je vzácnou rezervací architektury 19. století. Kniha zachycuje vývoj novogotické a novorenesanční architektury v jihočeském prostředí s přehledem staveb sakrálního, profáního a hospodářského charakteru.
Jihočeský kraj

Století dědiců a zakladatelů

248 Kč
223 Kč
Historické příběhy ze staré Šumavy -10%
Jihozápadní Čechy, tedy Šumava, Pošumaví a Český les, patří ke kouzelným místům naší země, kde se snoubí příroda s historií. Dějiny, které tudy prošly, byly však často velmi dramatické a znamenaly mnohdy osudný zvrat v životě zdejších obyvatel.
Jihočeský kraj

Historické příběhy ze staré Šumavy

279 Kč
251 Kč
Kriminální případy ze Šumavy II. -10%
Šumava, jedna z nejpůvabnějších lokalit naší vlasti. Kdo ji poznal, vždy se sem rád vrací. I tato kniha se vrací do krajiny hraničních hor a nabízí dvanáct příběhů.
Jihočeský kraj

Kriminální případy ze Šumavy II.

259 Kč
233 Kč
Chlum u Třeboně -82%
Druhý titul z nové ediční řady Toulky zavede čtenáře do oblasti rybníků a blat v Třeboňské pánvi. Průvodce popisuje více než 50 atraktivních lokalit a zhruba desítku nejkrásnějších tras pro pěší i cykloturistiku.
Jihočeský kraj

Chlum u Třeboně

249 Kč
45 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 78 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 8 > >>