Nejprodávanější tituly v roce 2019 - těhotenství a porod

Budu máma! -10%
Tahle kniha o těhotenství není žádným průvodcem ani učebnicí, jak perfektně zvládnout celých devět měsíců. Kniha je deníkem mladé maminky.
těhotenství a porod

Budu máma!

339 Kč
305 Kč
Projezte se k těhotenství -10%
Výživa hraje na cestě k otěhotnění velkou roli. Autorka, Zita Westová, je odborníkem na plodnost a ve Velké Británii pomáhá již 25 let partnerům, aby mohli založit rodinu.
těhotenství a porod

Projezte se k těhotenství

349 Kč
314 Kč
Těhotenství - Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců -10%
Očekávání příchodu děťátka je mimořádné životní období, které je spojeno s velkou radostí, nadějemi, těšením, ale možná i obavami a nejistotou. Tato kniha představuje praktického rádce, který provede nastávající maminky a tatínky devíti měsíci ...
těhotenství a porod

Těhotenství - Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců

299 Kč
269 Kč
Těhu v běhu -10%
Kniha je částečně autorčiným deníkem z těhotenství, ale zároveň odbornou příručkou pro ženy, které by chtěly zůstat i v těhotenství aktivní.
těhotenství a porod

Těhu v běhu

299 Kč
269 Kč
Narodilo se předčasně -10%
Kniha nabízí pomoc rodičům, kterým se dítě narodilo předčasně. Vysvětluje jednotlivé stupně nezralosti, seznamuje s lékařskou péčí, s tím, jaká vyšetření dítě čekají a jakou výživu mají rodiče nedonošenému miminku poskytovat.
těhotenství a porod

Narodilo se předčasně

345 Kč
311 Kč
Porod a budoucnost Homo sapiens -10%
Tato kniha je o tom, proč vyslovovat otázky, které se týkají možné transformace Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět.
těhotenství a porod

Porod a budoucnost Homo sapiens

245 Kč
221 Kč
Zdravé těhotenství -10%
(1x)
Jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí. Věnuje se zdravé výživě a cvičení nejen v období těhotenství, unikátní je zdravé vaření krok za krokem s předními českými šéfkuchaři.
těhotenství a porod

Zdravé těhotenství

349 Kč
314 Kč
Tajemství prvních devíti měsíců -10%
Autoři osvětlují prenatální život – od oplození do narození.
těhotenství a porod

Tajemství prvních devíti měsíců

187 Kč
168 Kč
Bylinky pro děti a maminky -7%
(2x)
Knížka je určená pro všechny maminky, které chtějí používat dostupné přírodní prostředky pro zdraví své a svých dětí. Publikace je přehledná a především srozumitelná, zaměřuje se na využití fytoterapie a zdravé přírodní stravy v těhotenství, při kojení..
těhotenství a porod

Bylinky pro děti a maminky

429 Kč
399 Kč
K porodu bez obav
Příchod nového človíčka na svět je bezpochyby nádherný okamžik. Někdy však těhotenství a blížící se porod – jakkoli jsou pro život ženy přirozené – mohou v nastávající mamince vyvolat nejistotu a obavy.
těhotenství a porod

K porodu bez obav

119 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 41 položek
<< < 1 2 3 4 5 > >>