Na světě nesportují jenom chlapi! Dámy, hledáte-li inspiraci – tady je!

Ukázky

269 Kč
Vytrvalost - Pozoruhodný život a doba Emila Zátopka
Tato kniha je první zahraniční biografií, která dokumentuje nevšední vzestup, pád a rehabilitaci muže, který byl prohlášen za „největšího běžce všech dob".

359 Kč
Hrdinové formule 1 - Clark, Fittipaldi, Mansell
Svět formule 1 v osudech Clarka, Fittipaldiho a Mansella. "Povinná četba" pro fanoušky nejrychlejších monopostů.

801 Kč
Můj svět
(1x)
Peter Sagan jako první cyklista v historii vyhrál třikrát za sebou mistrovství světa v silničním závodě.

Můj svět

341 Kč
Od Bicana k Lafatovi
Víte, že David Lafata si zapisuje všechny góly odmalička do deníčků? Víte, jak to bylo s aférou, která propukla za první republiky kolem "Franzi" Svobody, o kterého se přetahovala Sparta se Slavií?

629 Kč
Manuel Neuer
Jak se stal Manuel Neuer brankářským idolem? Kdo ho trénoval a kdo je mu vzorem? Jakou osobnost skrývá přátelská i přísná tvář?

269 Kč
New York 1924
Turnajová kniha slavného turnaje v New Yorku 1924. Hrálo 11 účastníků každý s každým dvoukolově. Zvítězil ve velkém stylu Dr. Emanuel Lasker, který získal 16 bodů z 20 a ve svých 55 letech hrál jako v dobách největší slávy.

134 Kč
New York 1927
Turnajová kniha druhého slavného turnaje v New Yorku ve 20. letech. Hrálo 6 účastníků každý s každým čtyřkolově. S přehledem zvítězil Capablanca 14 ze 20, Následovali Aljechin 11.5, dále Nimcovič, Vidmar, Spielmann a Marshall.

134 Kč
Petrohrad 1909
Turnajová kniha jednoho z nejsilnějších turnajů začátku 20. století. Hrálo 20 účastníků každý s každým.

134 Kč
Rozhodčím jednou, rozhodčím navždy
Zpověď hlavního rozhodčího Romana Poláka, který pískal čtvrt století, z toho 12 let extraligu. Ukončil kariéru, už nemá co skrývat. Jak začal? Jak se dostal nahoru? Kdy vytvořil světový rekord v počtu trestných minut na jedno utkání?