Nejprodávanější tituly v roce 2019 - medicína

Jak překonat panické ataky -10%
Náhlé a mimořádně nepříjemné záchvaty strachu se týkají zhruba 4 procent lidí. Tato kniha vám pomůže tento stav pochopit a prakticky s okamžitým účinkem proti němu bojovat.
medicína

Jak překonat panické ataky

249 Kč
224 Kč
Psychologie C. G. Junga -10%
Jungova žákyně a jeho nejbližší kolegyně Jolande Jacobi si předsevzala, že názorně a zhuštěně představí základní pojmy Jungovy psychologie a myšlení. Kniha vyšla v prvním vydání v roce 1940 a byla několikrát přepracována a aktualizována.
medicína

Psychologie C. G. Junga

345 Kč
311 Kč
Psychologie osobnosti -7%
Monografie shrnuje nejnovější poznatky o hlavních tématech psychologie osobnosti - temperamentu, rysech, inteligenci, sebepojetí, motivaci a vývoji osobnosti. Důraz je kladen na vývoj v oboru za posledních pětadvacet let.
medicína

Psychologie osobnosti

429 Kč
399 Kč
Všeobecné praktické lékařství -10%
Třetí, přepracované a rozšířené vydání monografie Všeobecné praktické lékařství je určeno studentům lékařských fakult, lékařům ve specializační přípravě a také praktikujícím lékařům, které může inspirovat v dalším profesionálním rozvoji.
medicína

Všeobecné praktické lékařství

2 500 Kč
2 250 Kč
Psychologie Atkinsonové a Hilgarda -15%
(1x)
Jedna z nejužívanějších učebnic psychologie na světě podává ucelený přehled nejdůležitějších psychologických poznatků a nových výsledků výzkumů, přičemž kombinuje vědecký přístup se srozumitelným jazykem.
medicína

Psychologie Atkinsonové a Hilgarda

2 765 Kč
2 350 Kč
Atlas svalů - anatomie -10%
Přehledná příručka pro fyzioterapeuty, trenéry, cvičitele, tanečníky, učitele a studenty středních škol, návštěvníky posiloven i zvídavé laiky, s nejnovějšími poznatky o roli svalů a fascií v přenosu síly a při pohybu.
medicína

Atlas svalů - anatomie

499 Kč
449 Kč
Sestup k bohyni -10%
(1x)
Psycholožka Sylvia Brinton Perera ve své knize ukazuje, jak mohou dnes ženy znovu nalézt potlačené aspekty archetypického ženství a vydat se tak na cestu k vnitřní svobodě a celistvosti.
medicína

Sestup k bohyni

248 Kč
223 Kč
Svépomocná příručka sestry -10%
Vtipně psaná knížka oblíbeného autora nabízí jakéhosi průvodce pro přežití sestry v jejím náročném povolání.
medicína

Svépomocná příručka sestry

250 Kč
225 Kč
Pouť od mozku k duši -10%
Teorie lidského vědomí jednoho z nejoriginálnějších neurovědců současnosti přináší průlomové informace ohledně podstaty vědomí a jeho původu. Jak ale takto náročné vědecké poznání zprostředkovat laické veřejnosti?
medicína

Pouť od mozku k duši

499 Kč
449 Kč
Sportovní masáže -59%
Sportovní masáž je forma masáže zaměřená na posilování zdravého organismu, udržování kvalitní tělesné a duševní kondice a náležité odstraňování únavy po práci, tréninku, závodech apod.
medicína

Sportovní masáže

219 Kč
89 Kč
Zobrazuji 31 - 40 z 876 položek
<< < 1 2 3 4 5 6 .. 88 > >>