Nejprodávanější tituly v roce 2019 - sport a fitness

Posilování kloubní kondice -10%
Kniha o centračně-stabilizačním posilování, jež se od „svalové“ koncepce prezentované v autorově předešlém bestselleru Tvarování těla pro muže a ženy liší ve výběru i technickém provedení, zejména u cviků na páteř.
sport a fitness

Posilování kloubní kondice

550 Kč
495 Kč
Spiráldynamik -10%
Přirozenost stojí za tajemstvím úspěchu „bez bolesti v pohybu"! Největším nepřítelem přirozenosti jsou špatné pohybové návyky. Co jednou začalo špatným držením těla nebo nesprávnými návyky, z toho se po letech stává bolestivý problém. To platí pro př
sport a fitness

Spiráldynamik

498 Kč
448 Kč
Vnitřní síla -10%
Otázkou, jak dosáhnout úspěchu v chaotickém světě, si čínští stratégové lámali hlavu celá staletí. Kultovní kniha všech příznivců čínských bojových umění.
sport a fitness

Vnitřní síla

399 Kč
359 Kč
Věra Čáslavská - Život na Olympu -10%
Věra Čáslavská: nejúspěšnější česká sportovkyně všech dob, žena, která na olympijských hrách v Tokiu a Mexiku získala jako sportovní gymnastka celkem sedm zlatých medailí.
sport a fitness

Věra Čáslavská - Život na Olympu

279 Kč
251 Kč
Kettlebell Simple & Sinister -10%
Kettlebell: Simple & Sinister je jasný a efektivní minimalistický program založený na fundamentálních cvicích autorova Hardstyle systému. Naučte se, jak používat tělocvičnu do ruky přímo od zdroje – člověka, který odstartoval kettlebell revoluci.
sport a fitness

Kettlebell Simple & Sinister

399 Kč
359 Kč
Pět Tibeťanů -10%
Pět Tibeťanů je jogínský systém jednoduchých, časově i fyzicky nenáročných, ale velmi účinných cviků, které se autor před více než třiceti lety naučil v tibetském klášteře v pohoří Himálaje a posléze je představil západní civilizaci.
sport a fitness

Pět Tibeťanů

149 Kč
134 Kč
Strečink na anatomických základech -10%
Nové vydání bestselleru, které vám pomůže ke zvýšení ohebnosti, rozvoji svalové síly, snížení svalové bolestivosti, a tím ke zlepšení výkonu ve všech pohybových aktivitách.
sport a fitness

Strečink na anatomických základech

379 Kč
341 Kč
Bohemka je a bude - kniha první -10%
(1x)
Toto dílo svou šíří a hloubkou záběru v české fotbalové literatuře bez nadsázky zatím nemá obdobu. Příběh zelenobílých Klokanů lze číst jedním dechem a přesto se k němu čtenáři budou stále vracet.
sport a fitness

Bohemka je a bude - kniha první

799 Kč
719 Kč
Indická ulice aneb Hledání štěstí -10%
Kniha Indická ulice aneb hledání štěstí noří svůj děj do ulic, uliček a zákoutí Indie i duše autora, filosofie, hinduismu a mentální jógy bez jógových ásan.
sport a fitness

Indická ulice aneb Hledání štěstí

379 Kč
341 Kč
Kondiční příprava dětí a mládeže -10%
Populárně napsaná kniha je zaměřena na kondiční přípravu dětí a mládeže s využitím moderních pomůcek a tréninkových prostředků. Více než 180 efektivních cvičení, ilustrovaných na fotografiích, se stane inspirací pro trénink mladých sportovců....
sport a fitness

Kondiční příprava dětí a mládeže

199 Kč
179 Kč
Zobrazuji 41 - 50 z 555 položek
<< < 1 .. 3 4 5 6 7 .. 56 > >>