Nejprodávanější tituly v roce 2019 - rodina a dítě

Orientace v prostoru a čase pro děti od 4 do 6 let -10%
Pracovní sešit je určen dětem ve věku 4 až 6 roků k rozvoji časové orientace a prevenci potíží ve čtení, psaní, matematice a obtíží v získávání studijních dovedností plynoucích z nedostatečně rozvinuté časové orientace, vnímání posloupnosti a následnosti dějů, organizace činností.
rodina a dítě

Orientace v prostoru a čase pro děti od 4 do 6 let

149 Kč
134 Kč
Absorbující mysl -10%
Povrchní vykladači někdy tvrdí, že základem montessoriovského přístupu je ponechat dítěti naprostou volnost a nikterak ho neomezovat.
rodina a dítě

Absorbující mysl

379 Kč
341 Kč
AHA! rodičovství - sourozenci

Známá doktorka Laura Markhamová, autorka úspěšné knihy AHA! Rodičovství, se tentokrát zabývá sourozeneckými vztahy. Poskytuje jednoduché, ale účinné návody, jak pomoci dětem zvládat emoce, vyjadřovat své potřeby a samostatně řešit spory.

rodina a dítě

AHA! rodičovství - sourozenci

209 Kč
Diagnostika dítěte předškolního věku -10%

Populárně-naučná publikace je určena především učitelkám MŠ a rodičům. Přináší návod, jaké oblasti vývoje u dítěte sledovat, co by dítě v kterém věku mělo umět.

rodina a dítě

Diagnostika dítěte předškolního věku

399 Kč
359 Kč
Rozvíjej se, děťátko... -7%
Kniha rozvíjej se děťátko je určena pro všechny nastávající rodiče, rodiče s dětmi a odborníky, kteří sledují, ovlivňují nebo stimulují psychomotorický vývoj dítěte do 1 roku.
rodina a dítě

Rozvíjej se, děťátko...

499 Kč
464 Kč
Počítání soba Boba - 2. díl -10%
Dostáváte do rukou knížku, která je pokračováním prvního dílu o sobu jménem Bob, pomocí jehož příběhů mohou děti již v předškolním věku vstřebávat základní mentální předpoklady matematického myšlení.
rodina a dítě

Počítání soba Boba - 2. díl

149 Kč
134 Kč
Jak se pastelky učily kreslit -10%
Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji grafomotorických schopností - nácviku kreslení jako předpokladu pro úspěšné psaní.
rodina a dítě

Jak se pastelky učily kreslit

149 Kč
134 Kč
Co, kdy a jak ve výchově dětí -10%
(1x)

Kritické periody vývoje, těhotenství, první chvíle spolu, jak na školáky, pocit méněcennosti, výchova k odpovědnosti, strach a úzkost dětí. Prof. Matějček odpovídá na základní otázku: "Kdy je při výchově pro co vhodná doba a co kdy nepromeškat?"

rodina a dítě

Co, kdy a jak ve výchově dětí

215 Kč
194 Kč
Raketa 18 -10%
(1x)
Děti se dozvědí, k čemu může být dobré kýchání, otužování či saunování. S pandou budou cvičit pět Tibeťánků a vyzkouší si dechová cvičení proti stresu.
rodina a dítě

Raketa 18

99 Kč
89 Kč
Život s vysokou inteligencí -10%
Vysoká inteligence nemusí znamenat jen úspěch a skvělý život. Velmi chytří lidé bývají naopak často nepochopení, cítí se osaměle, trpí nedostatkem sebedůvěry a až přílišnou citlivostí a zranitelností.
rodina a dítě

Život s vysokou inteligencí

279 Kč
251 Kč
Zobrazuji 41 - 50 z 1000 položek
<< < 1 .. 3 4 5 6 7 .. 100 > >>