Nejprodávanější e-knihy - leden 2020

Zvony Londýna
Peter Grant, londýnský detektiv a čarodějnický učeň, nyní hraje klíčovou roli v bezprecedentní operaci bezpečnostních sil, která má Muže bez tváře dostat před soud.

Zvony Londýna

198 Kč
Velká samota
(6x)
Velká samota je úchvatný příběh o lidské křehkosti a houževnatosti, o nádherné, ale nesmiřitelné přírodě, která měří všem naprosto stejným metrem.

Velká samota

248 Kč
Jsi tam, brácho?
(2x)
Knížka je sympatickou pozvánkou do světa Marka Hermana a Jiřího Haldy. Tihle dva chlapíci jezdí neúnavně po celé republice a přednášejí o výchově dětí a hledání sama sebe. Středobodem jejich světa je rodina a malé děti do šesti let.

Jsi tam, brácho?

99 Kč
Temná zahrada
(4x)
Strhující román od jedné z nejlepších autorek napínavých psychologických thrillerů dneška pokládá otázku, co se z nás stane a čeho jsme schopní, když přestáváme tušit, kým vlastně jsme.

Temná zahrada

248 Kč
Hana
(37x)
Třetí román úspěšné české autorky.
Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. A existuje-li něco, co život znehodnocuje, pak je to utrpení, které člověk působí jiným.

Hana

229 Kč
Oběť 2117
(2x)
V osmém dílu detektivní řady o oddělení Q autor odhaluje Asadovu pohnutou minulost.

Oběť 2117

249 Kč
Tiché roky
(17x)
Román od autorky bestselleru Hana. Kolik toho víme o svých nejbližších?

Tiché roky

229 Kč
Chirurg
(12x)
Kariéra špičkového odborníka na pražské klinice předčasně skončila kvůli jednomu karambolu s alkoholem a následky teď musí nést nejen on, ale i jeho věčně nespokojená žena a dospívající děti.

Chirurg

229 Kč
Nůž
(11x)
Harry Hole se už mnohokrát probudil s temným tušením, prázdnou hlavou a kocovinou jako trám. Tentokrát je ovšem probuzení ještě horší než jindy. Kdysi slavný kriminalista má na rukou i kalhotách krev a až po chvíli si vybaví, že ztratil všechno.

Nůž

299 Kč
Stín vítězství
(2x)
Občas věci nevyjdou tak, jak se plánují. Mesanský blok má plán, na kterém pracuje už celá staletí. Plán na přeměnu galaxie a genetické vylepšení – svým způsobem – lidské rasy.

Stín vítězství

179 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>