Nejprodávanější knihy - říjen 2020 - děti a mládež

Disney - Vánoční sbírka pohádek -10%
Oslavte Vánoce s vašimi nejoblíbenějšími postavami z filmů společnosti Disney a Pixar!
děti a mládež

Disney - Vánoční sbírka pohádek

399 Kč
359 Kč
Dnes má svátek... -10%
Kdo má dnes svátek? No přece já! Hravá obrázková encyklopedie, která vám prozradí leccos o původu a významu jmen v kalendáři.
děti a mládež

Dnes má svátek...

399 Kč
359 Kč
Dobrou noc s Biblí -10%
Je to krásná chvíle, když večer děti ulehnou do postýlek a rodiče či prarodiče jim začnou číst. Bibli na dobrou noc si mohou číst a prohlížet spolu, možná se stane pravidelnou součástí večerní modlitby v rodině.
děti a mládež

Dobrou noc s Biblí

269 Kč
242 Kč
Dobrý den, štěnátko! -10%
Haf, haf, kdopak to vykukuje z boudy? Štěňátko, které si chce s tebou hrát. Objevovat svět s tímto leporelem je tak zábavné!
děti a mládež

Dobrý den, štěnátko!

249 Kč
224 Kč
Dobrý den, traktůrku! -10%
(1x)
Kampak jede malý traktůrek a co všechno má dnes na práci? Pojeďme s ním, možná bude potřebovat naši pomoc. Objevovat svět s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné!
děti a mládež

Dobrý den, traktůrku!

249 Kč
224 Kč
Domácí procvičování - Čeština 5. ročník -10%

Ucelená edice procvičovacích publikací je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy. Tituly Domácí procvičování čeština 2. – 5. ročník vám pomůžou procvičit si veškerá úskalí a gramatické jevy naší mateřštiny.

děti a mládež

Domácí procvičování - Čeština 5. ročník

85 Kč
77 Kč
Domácí procvičování - Prvouka 1. ročník -10%
Cvičebnice pro 1. ročník jsou určena pro všechny šikovné prvňáčky k procvičení probírané z prvouky. Úkoly seřazené podle obtížnosti hravou formou pomoci křížovek, spojovaček a veselých obrázků procvičují především schopnost dětí soustředit se.
děti a mládež

Domácí procvičování - Prvouka 1. ročník

85 Kč
77 Kč
Don Quixote -10%
A masterpiece of world fiction and a brilliant satire on traditional romances, Don Quixote is not only the world’s first modern novel - it is also an uproarious comedy that continues to delight readers today
děti a mládež

Don Quixote

369 Kč
332 Kč
Dračí rytíři 3 - Bouřkový drak -10%
Třetí pokračování nejnapínavější dračí série. Vstupte do světa Dračích rytířů a putujte společně s korunním princem Quinnem a odvážnou dívkou Theou po Alariských ostrovech.
děti a mládež

Dračí rytíři 3 - Bouřkový drak

199 Kč
179 Kč
Emily Vichrná a rybí ocas -10%
Dvanáctiletá Emily žije odnepaměti na lodi. Její matka ji ale celý život úzkostlivě drží od vody co nejdál. Přesto nakonec povolí a dovolí Emily chodit ve škole na hodiny plavání.
děti a mládež

Emily Vichrná a rybí ocas

199 Kč
179 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100