Nejprodávanější knihy - říjen 2020 - ostatní sporty

Sport a jóga -10%
Kniha Sport a jóga obsahuje podrobný rozpis cvičení na jedenadvacet týdnů s ilustračními fotografiemi jednotlivých ásán. Každému zájemci snadný a v praxi vyzkoušený návod k dosažení dokonalého souladu.
ostatní sporty

Sport a jóga

249 Kč
224 Kč
Strečink - anatomie -10%
Strečink nejsou jen cviky prováděné před „opravdovým“ cvičením, nýbrž nezbytný předpoklad pro získání zdravého, pružného těla. Díky této knize pochopíte, jak fungují vaše svaly.
ostatní sporty

Strečink - anatomie

399 Kč
359 Kč
Tomáš Řepka - Neuhýbám! -10%
Už před časem jsem řek, že se můžete těšit na pokračování mý první knihy Rebel, který bude ještě odvážnější. A sliby se maj plnit.
ostatní sporty

Tomáš Řepka - Neuhýbám!

299 Kč
269 Kč
Powerjóga -10%
Powerjóga, relaxace, řízené dýchání, způsoby detoxikace organismu a vhodná strava jsou prostředky, které po začlenění do každodenního programu pomohou všem zájemcům ke zdraví a pohodě. Vydejte se na cestu sebepoznávání a odpovědnosti vůči sobě samým.
ostatní sporty

Powerjóga

289 Kč
260 Kč
První žena na kole kolem světa -10%
Kdo vlastně byla první žena, která objela svět na kole? Do současnosti se o ní u nás nikdo nezmínil ani slovem. A to přesto, že byla v Americe jednou z nejslavnějších žen 19. století.
ostatní sporty

První žena na kole kolem světa

299 Kč
269 Kč
Doplňky stravy -55%
Kniha uznávaného odborníka na výživu je věnována doplňkům stravy jako kategorii potravin, která má uplatnění v každodenním životě i ve sportu a významně se podílí na prevenci degenerativních chorob.
ostatní sporty

Doplňky stravy

199 Kč
89 Kč
Tréninkový deník mladého sportovce -10%
Tréninkový deník je průvodcem sportovní přípravy každého úspěšného sportovce.
ostatní sporty

Tréninkový deník mladého sportovce

89 Kč
80 Kč
Aštánga Vinjása Jóga -10%
(1x)
Tato publikace vynikajícího australského učitele jógy Gregora Maehleho je dnes všeobecně přijímána jako nejúplnější studie aštánga vinjása jógy a jako mimořádně cenný zdroj informací k praxi i filozofii této globálně nejrozšířenější formy jógy.
ostatní sporty

Aštánga Vinjása Jóga

388 Kč
349 Kč
Sportovní střelba z pistole -10%
Autor, nejúspěšnější sportovní střelec na světě, vícenásobný olympijský vítěz a mistr světa v disciplínách libovolná, vzduchová a standardní pistole, vám ve své knize prozradí, jak nejlépe trénovat, soutěžit a dobývat úspěchy na poli sportovní střelby.
ostatní sporty

Sportovní střelba z pistole

259 Kč
233 Kč
Karatedó - Má životní cesta -10%
Správné pochopení karate a jeho správné použití je karatedó. Ten, kdo opravdu trénuje toto dó a skutečně chápe karatedó, se nikdy nenechá snadno vtáhnout do boje.
ostatní sporty

Karatedó - Má životní cesta

89 Kč
80 Kč
Zobrazuji 141 - 150 z 161 položek
<< < 1 .. 13 14 15 16 17 > >>