Nejprodávanější e-knihy - říjen 2020 - ostatní sporty

Ještě jeden maraton -20%
Běžci mívají sladké začátky. Jsou napumpováni euforií, žádná překážka není dost vysoká. Jenže po pár letech a tisícovkách kilometrů může váš vnitřní motor začít chladnout, až se úplně zastaví. Znovu ho nahodit není vůbec snadné.
ostatní sporty

Ještě jeden maraton

169 Kč
135 Kč
Kyusho – Vitální body v bojových uměních a sebeobraně -20%
Kyusho je bojové umění, které pro účinnou sebeobranu využívá aktivní body a energii lidského těla. Jedná se o zvláštní metodu ochrany, která je vhodná i pro jednotlivce bez předchozího speciálního tréninku.
ostatní sporty

Kyusho – Vitální body v bojových uměních a sebeobraně

152 Kč
122 Kč
Tajemství pelotonu -20%

Insider promluvil o světě profesionálních cyklistů Autor této knihy je neznámý. Vímě o něm jen to, že se řadu let účastnil takových závodů jako Tour de France, Giro d´Italia nebo Vuelta. Nějaký čas jako lídr týmu, pak jako "nosič vody", který na lídra pracuje.

ostatní sporty

Tajemství pelotonu

169 Kč
135 Kč
Zátěžová funkční diagnostika ve sportu -20%
Publikace se uceleně věnuje metodologickým základům zátěžové funkční diagnostiky ve sportu a praktickému uplatnění aerobních a anaerobních zátěžových testů u sportovců různého zaměření.
ostatní sporty

Zátěžová funkční diagnostika ve sportu

250 Kč
200 Kč
Open -20%
Mimořádně otevřená výpověď vynikajícího tenisty nedávné minulosti o vlastním životě. Kniha nabízí jedinečný pohled do zákulisí vrcholového tenisu. Je určena pro čtenáře memoárové literatury, pro sportovní, a zvláště tenisové fanoušky.
ostatní sporty

Open

248 Kč
198 Kč
Plavání -20%
Druhé, přepracované vydání úspěšné knihy přináší všem kondičním i výkonnostním plavcům, učitelům a trenérům mládeže moderní pohled na výuku plavání. Kniha představuje plavání jako jednu z nejoblíbenějších pohybových aktivit pro každého bez rozdílu věku.
ostatní sporty

Plavání

127 Kč
102 Kč
Běhání na doraz -20%
Bob Larsen se stal legendou. Trenér běžců na dlouhé tratě začínal jako kouč na střední škole v šedesátých letech 20. století, neortodoxní metody ale posunuly jeho svěřence na národní scénu.
ostatní sporty

Běhání na doraz

279 Kč
223 Kč
Didaktika plavání -20%
Publikace, kterou připravil kolektiv autorů z katedry plaveckých sportů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, je určena pro posluchače studijních oborů tělesná výchova a sport a pro zájemce o plaveckou výuku.
ostatní sporty

Didaktika plavání

230 Kč
184 Kč
Příběhy Corsa rosa -20%
(1x)
Kniha volně navazuje na Příběhy Staré dámy. Tentokrát se zaměřujeme na druhý z tria slavných třítýdenních závodů – Giro d’Italia.
ostatní sporty

Příběhy Corsa rosa

359 Kč
287 Kč
Západní stěna -20%
(1x)
Dramatické líčení výstupu protkává Messner vzpomínkami, jak zdolával nejobtížnější alpské trasy.
ostatní sporty

Západní stěna

199 Kč
159 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 57 položek
1 2 3 .. 6 > >>