Nejprodávanější tituly - říjen 2020 - Plzeňský kraj

100 zajímavostí ze života Plzeňanů za císaře pána -10%
Čím se bavili Plzeňané od poloviny 19. století do poloviny 20. století? Poutě, zábavy, šibřinky, průvody, kabarety, návštěvy cirkusů a zvěřinců, varietní představení, výlety do okolí. To vše hledal zvláště v dobovém tisku autor Ladislav Silovský.
Plzeňský kraj

100 zajímavostí ze života Plzeňanů za císaře pána

299 Kč
269 Kč
Šumava - Za tajemstvím horských jezer -10%
Na Šumavě vzniklo deset ledovcových jezer. Dvě se postupně zanesla usazeninami a zcela zanikla. Zbývajících osm se dochovalo a dodnes ukazují svou krásu a jedinečnost. Na české straně Šumavy se nachází celkem pět ledovcových jezer: Černé a Čertovo
Plzeňský kraj

Šumava - Za tajemstvím horských jezer

329 Kč
296 Kč
Příběhy z válečné a poválečné Šumavy 2 -10%
Kniha přináší další pozoruhodné příběhy, které plynou širokým spektrem času, počínaje nepoddajným životem Františka Koppa, našeho zahraničního vojáka z obrněné brigády v Anglii.
Plzeňský kraj

Příběhy z válečné a poválečné Šumavy 2

299 Kč
269 Kč
Ottův atlas výletní trasy Šumava -70%
(1x)
Unikátní vydání Ottova atlasu turistických tras se zaměřuje na nejkrásnější a nejzajímavější místa Šumavy, s přesahem do okolních zemí.
Plzeňský kraj

Ottův atlas výletní trasy Šumava

599 Kč
179 Kč
Šumava Františka Malocha -46%
(7x)
Cesta k pramenům řeky Otavy dvojím pohledem.
Plzeňský kraj

Šumava Františka Malocha

345 Kč
186 Kč
Se VII. sborem do šumavských Sudet -10%
Tato fotografická kniha vyšla poprvé koncem r. 1938 a jejím propagandistickým posláním bylo zaznamenat dobu „velkých změn“ - okupaci území mezi Železnou Rudou a Českým Krumlovem wehrmachtem. Dnes je syrově nemilosrdným dokumentem česko-německé historie.
Plzeňský kraj

Se VII. sborem do šumavských Sudet

359 Kč
323 Kč
Nepomucko na starých pohlednicích a fotografiích -10%
Publikace nabízí prostřednictvím téměř 600 historických pohlednic a fotografií procházku po Nepomuku a okolních 48 obcích, které tvořily až do roku 1959 soudní okres Nepomuk. Kromě toho je zde také kapitola věnovaná zámku Zelená Hora.
Plzeňský kraj

Nepomucko na starých pohlednicích a fotografiích

495 Kč
446 Kč
Tajemství hradu Rabí -10%
Nejnavštěvovanější památkou Plzeňského kraje je hrad Rabí, nejrozlehlejší hradní zřícenina v České republice. Kniha, která velmi podrobně popisuje dlouhou historii hradu, je dílem regionálního badatele Zdeňka Rudy. Ten se věnuje jednak stavební histo
Plzeňský kraj

Tajemství hradu Rabí

299 Kč
269 Kč
Pracovna republiky -10%
Kniha Pracovna republiky, která se zabývá stavebním vývojem Plzně v meziválečném období, je prvním komplexním zpracováním tohoto tématu.
Plzeňský kraj

Pracovna republiky

399 Kč
359 Kč
Žďársko z nebe / From Heaven Žďársko -10%
Na jedinečných snímcích uvidíte zajímavé začlenění obcí do okolní přírody, propracované řazení staveb, skvostná zákoutí krajiny a předkládá unikátní pohled na dobře známá místa, která při pohledu shora mohou přinášet zcela nový prožitek.
Plzeňský kraj

Žďársko z nebe / From Heaven Žďársko

629 Kč
566 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 25 položek
1 2 3 > >>