Nejprodávanější knihy - říjen 2020 - Zlínský kraj

Slavné vily Zlínského kraje -10%
Jedinečná publikace představuje slavné i pozapomenuté vily a rodinné domy Zlínského kraje, stavby více než sto let staré i nedávno dokončená díla současných architektů.
Zlínský kraj

Slavné vily Zlínského kraje

399 Kč
359 Kč
Bohyně a božci v Beskydech -10%
Přírodní léčba byla odpradávna součástí lidské existence. Když nepomohly léčivé byliny, přišla na řadu magie božců, bohyň, kouzelníků a čarodějů s čáry a zaříkáváním, s okuřováním, prapodivnými lektvary a nesrozumitelným mumláním modliteb...
Zlínský kraj

Bohyně a božci v Beskydech

289 Kč
260 Kč
Kroměřížsko z nebe / Kroměříž Region From Heaven -10%
Kroměřížsko – region s řadou významných a zajímavých míst, které jistě stojí za návštěvu. Při toulkách tímto krajem jistě neopomeňte navštívit město Kroměříž s Arcibiskupským zámkem, Květnou i Podzámeckou zahradou, ...
Zlínský kraj

Kroměřížsko z nebe / Kroměříž Region From Heaven

629 Kč
566 Kč
Tajemné stezky - Zapomenuté příběhy slováckého Dolňácka -10%
Mohou vést tajemné stezky i po řece? Určitě ano, ale patrně je tam ještě nikdo nehledal. Buďme tedy prvními a vydejme se nejen po souši, ale i po řece Moravě krajem nazývaným Slovácko.
Zlínský kraj

Tajemné stezky - Zapomenuté příběhy slováckého Dolňácka

289 Kč
260 Kč
Mizející Beskydy -10%
Čas neúprosně zasahuje do krajiny i našich životů. Generace lidí odešly a hory dál stojí na svém místě. Ale člověk je významně ovlivňuje. Mění. Staré pohlednice a fotografie vydávají svědectví o proměně krajiny, stejně tak i malíři.
Zlínský kraj

Mizející Beskydy

299 Kč
269 Kč
Tajemné stezky - Chřiby - strážci Středního Pomoraví -10%
Vydejte se s námi na jihovýchodní Moravu na hranici dvou národopisných regionů - Hané a Slovácka, které od sebe odděluje pohoří Chřiby.
Zlínský kraj

Tajemné stezky - Chřiby - strážci Středního Pomoraví

289 Kč
260 Kč