Nejprodávanější knihy - říjen 2020 - povídky

Manuál pro uklízečky -10%
(5x)
V povídkách, které vznikaly zhruba od šedesátých do devadesátých let 20. století, se Berlinová inspirovala dětstvím stráveným v těžařských městečkách na americkém Západu, mládím, které prožila mezi společenskou smetánkou v jihoamerickém Chile.
povídky

Manuál pro uklízečky

298 Kč
268 Kč
Anděl Esmeralda -10%
Kniha nabízí průřez spisovatelovou tvorbou od konce sedmdesátých let do současnosti. V jistém smyslu přitom může sloužit jako úvod do DeLillova světa, najdeme v ní totiž většinu autorových erbovních témat: odcizení, paranoiu, obavu či děs ze světa.
povídky

Anděl Esmeralda

248 Kč
223 Kč
O prospěšnosti alkoholismu -15%
(4x)
Výbor sedmnácti většinou dosud nevydaných satirických povídek, které vznikly ve 20. letech minulého století. Autor slavného románu Mistr a Markéta v nich čtenáře potěší svým humorem, absurdními situacemi a brilantním glosováním poměrů v tehdejším Rusku.
povídky

O prospěšnosti alkoholismu

149 Kč
127 Kč
Motýlí kniha -10%
Představte si, že vaše kůže je křehká jako motýlí křídla. I šev na oblečení vás poraní. Občas nemůžete polknout, jícnem nic neprojde. Jaké to je, žít s takovou křehkostí, by vám pověděla Olga Joklová, která takzvanou nemocí motýlích křídel trpěla.
povídky

Motýlí kniha

269 Kč
242 Kč
A v tu chvíli je po lásce -15%

Devítka povídek pojednává o různých podobách lásky – mateřské, milenecké, tělesné, vadnoucí či zaslepené.

povídky

A v tu chvíli je po lásce

259 Kč
220 Kč
Tlumočník nemocí -15%
(1x)
Americká autorka indického původu s výjimečným citem pro jemná hnutí mysli tlumočí soužení svých krajanů, kteří se v Americe potýkají s odlišným životním stylem. Kniha získala v roce 2000 Pulitzerovu cenu.
povídky

Tlumočník nemocí

259 Kč
220 Kč
Soukromá tajemství -10%
Anna by ani za nic své matce nepřiznala, že její manžel není, jemně řečeno, tak dokonalý muž jako byl její táta, jehož ale nikdy nepoznala, ovšem Lucie, ta nechce říct o otci svého doposud nenarozeného dítěte vůbec nic.
povídky

Soukromá tajemství

259 Kč
233 Kč
Štěstí je zadarmo -10%
(1x)
Kamila rozpoutala válku se svými příšernými sousedy. Táňa už se nemůže dívat, jak si její máma ničí život. Aneta se asi zamilovala – jenže do nesprávného muže. A Jiří se ze všech sil snaží, aby ho dcera měla aspoň trochu raději…
povídky

Štěstí je zadarmo

229 Kč
206 Kč
Nejkrásnější ženská ve městě -15%
(4x)
Sbírka třiceti povídek z dob, kdy byl Charles Bukowski dle vlastních slov „nezaměstnatelný“ a „živil se páskami do psacích strojů“. Kniha u nás vychází poprvé a mnohé jistě potěší, že jde o autorovo bezkonkurenčně nejchlípnější dílo.
povídky

Nejkrásnější ženská ve městě

259 Kč
220 Kč
Povídky z jedné kapsy -10%
Sborník detektivních povídek z pera Karla Čapka patří ke skvostům české moderní prózy a právem náleží do zlatého fondu české literatury.
povídky

Povídky z jedné kapsy

269 Kč
242 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 191 položek
1 2 3 .. 20 > >>