Nejprodávanější knihy - říjen 2020 - filmové adaptace

Lovci hlav -15%
(17x)
Ve svém dalším románu autor bestselleru Nemesis uvádí na scénu nového hrdinu. Roger Brown je úspěšný headhunter, který si přivydělává krádežemi obrazů. Dostává se do kolotoče událostí, ve kterém se sám stává štvanou zvěří. Začíná zběsilý boj o přežití.
filmové adaptace

Lovci hlav

359 Kč
305 Kč
Dobrý ročník -10%
(1x)
Hlavní hrdina románu, Max Skinner, má dost londýnského finančního světa, a tak využije možnosti přestěhovat se do jižní Francie, kde zdědil po svém strýci venkovský dům...
filmové adaptace

Dobrý ročník

238 Kč
214 Kč
Irčan -10%
(1x)
Lahůdka pro všechny milovníky mafiánských příběhů přináší netradiční non-fiction detektivku a současně barvité vylíčení nechvalně proslulé éry amerických odborů, které se v poválečném období staly prodlouženou rukou organizovaného zločinu.
filmové adaptace

Irčan

447 Kč
402 Kč
Neptunův trojzubec -10%
(2x)
Adamsbergův tým odjíždí na stáž do Kanady, kde se má od kolegů z Kanadské jízdní policie učit zpracovávat genetická data, věc na začátku tisíciletí ještě zcela novou.
filmové adaptace

Neptunův trojzubec

398 Kč
358 Kč
Dívka, která kopla do vosího hnízda -10%
(4x)
Třetí díl světově úspěšné krimi trilogie Milénium. Lisbeth Salanderová plánuje pomstu. Chce se pomstít lidem, kteří se ji pokusili zabít, a také vládním institucím, které jí téměř zničily život ...
filmové adaptace

Dívka, která kopla do vosího hnízda

349 Kč
314 Kč
Dívka, která si hrála s ohněm -10%
(3x)
Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu.
filmové adaptace

Dívka, která si hrála s ohněm

349 Kč
314 Kč