Nejprodávanější e-knihy - říjen 2020 - erotika

Barva půlnoci
(3x)
Indigo Bellamyová je pro svou novou práci jako stvořená. Je zodpovědná, optimistická, nevinná. Mělo jí dojít, že práce osobní asistentky slavného rockera nebude procházka růžovým sadem.
erotika

Barva půlnoci

189 Kč
Unesená
Napínavý psychologicko-erotický příběh čerpající ze skutečných událostí, který v sobě nese prvky tvrdé pornografie.
erotika

Unesená

89 Kč
Nemravná nabídka
Marlene Uhligová sebejistě nakráčí do divadla Aalto, aby učinila řediteli divadla, Andreasi Lenzenovi, nemravnou nabídku, a sice úplatek výměnou za přijetí její sestry-tanečnice. Andreas její návrh nepřijme, naopak přijde s jinou nemravnou nabídkou.
erotika

Nemravná nabídka

49 Kč
Jedna noc 1: Zaslíbená
Další román Jodi Ellen MalpasovéLivy ještě nikdy nezažila takovou vášeň jako teď. Dokonale krásný a záhadný Miller Hart ji uchvátil od prvního setkání, od prvního okamžiku, kdy ho uviděla. Fascinuje ji, a ona fascinuje jeho.
erotika

Jedna noc 1: Zaslíbená

199 Kč
Odsouzena k rozkoši
Emilia Boscová by se dala označit za šedou kancelářskou myš, která pro muže není nijak zvlášť zajímavá. Když do právnické kanceláře, kde pracuje, nastoupil nový kolega Thomas von Pfistheim, nemohla se zbavit pocitu, že ji stále pozoruje.
erotika

Odsouzena k rozkoši

49 Kč
Julietta čili Slasti neřesti
Hrdinka této Sadovy prózy je ženským zosobněním zla. Po odchodu z kláštera se na francouzském dvoře se stává temnou bakchantkou, která praktikuje surové sexuální násilí a libuje si v děsivých zločinech. Zlo je zde obsesí a ctnost je nelidsky trestána.
erotika

Julietta čili Slasti neřesti

50 Kč
Michaela
(10x)
Klášter plný krásných jeptišek, kde jedné větrné noci zabuší na vrata hledaný zločinec… Nové vydání novely, pod kterou se autor Miloš Urban váhal před lety podepsat, a proto ji vydal pod pseudonymem Max Unterwasser.
erotika

Michaela

98 Kč
Mister - SK verze
(2x)
Nechajte sa pohltiť vášnivým ľúbostným príbehom. Mister je nová vzrušujúca romanca od E L James, autorky fenomenálnej trilógie Päťdesiat odtieňov, svetového bestsellera.
erotika

Mister - SK verze

249 Kč
Vyšší level
(1x)
Erotický gay román s prvky postapokalyptického thrilleru.
erotika

Vyšší level

129 Kč
Bestie
(3x)
Astera je bestie. Predátorka, která muže ničí a vychutnává si je. Neobvyklá, rafinovaná, dovede vzít za srdce a ve správnou chvíli stisknout pod krkem. Ale co když se jí to jednoho dne vymstí? A co když je to všechno trochu jinak?
erotika

Bestie

79 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 47 položek
<< < 1 2 3 4 5 > >>