Nejprodávanější tituly - říjen 2020 - povídky

Možná že odcházíme -10%
(1x)
Každý z nás se někdy ocitne v situaci, která najednou znejistí vše, co dosud prožil. A právě v takových zlomových okamžicích nacházíme i hrdiny Balabánových povídek. Kniha desetiletí v anketě sdružení Litera.
povídky

Možná že odcházíme

199 Kč
179 Kč
Nejkrásnější ženská ve městě -15%
(4x)
Sbírka třiceti povídek z dob, kdy byl Charles Bukowski dle vlastních slov „nezaměstnatelný“ a „živil se páskami do psacích strojů“. Kniha u nás vychází poprvé a mnohé jistě potěší, že jde o autorovo bezkonkurenčně nejchlípnější dílo.
povídky

Nejkrásnější ženská ve městě

259 Kč
220 Kč
Nečíst -10%
(5x)
Literární koláž českého herce a režiséra Miroslava Krobota. Útržky, úvahy, nonsensy, povídky. Myslí charismatického režiséra a herce putují fascinující postavy i vzpomínky.
povídky

Nečíst

369 Kč
332 Kč
Vánoční vražda a jiné povídky -10%
Čtyři dosud nevydané povídky z pera jedné z nejslavnějších autorek detektivních příběhů. Jedna z nich popisuje případ, jehož součástí byla před padesáti lety sama P. D. Jamesová, v dalších dvou se seznámíme s mladým Adamem Dalglieshem.
povídky

Vánoční vražda a jiné povídky

229 Kč
206 Kč
Oldřich z Chlumu -10%
Kniha je malým dárkem těm čtenářům, kteří si zamilovali příběhy královského prokurátora a správce hradu Bezděz Oldřicha z Chlumu. Autor v ní vypráví, jak pracuje s historickými prameny...
povídky

Oldřich z Chlumu

319 Kč
287 Kč
Směšné lásky -10%
(1x)
Směšné lásky — sedm povídek, jejichž námětem je láska zasazená do komických souvislostí, anebo spíš to, co lidé v komických souvislostech pokládají za pokus o milostný vztah.
povídky

Směšné lásky

319 Kč
287 Kč
Všechny řitě světa i ta má -15%
(1x)
Nové vydání zřejmě nejúspěšnější knihy Bukowského znalému čtenáři připomene autorův styl; čtenář, který se setkává s dílem Bukowského poprvé, pohlédne prostřednictvím sedmadvaceti povídek na Spojené státy americké.
povídky

Všechny řitě světa i ta má

298 Kč
253 Kč
Zmizet -10%
(13x)
Soubor tří rozsáhlých povídek, ve kterých jsou hlavním tématem rodinné vztahy. Petra Soukupová za tuto knihu získala cenu Magnesia Litera 2010 pro nejlepší knihu.
povídky

Zmizet

319 Kč
287 Kč
Příběhy obyčejného šílenství -15%
(1x)
Čtyřiatřicet povídek z neobyčejně plodného období v životě Charlese Bukowského, konce šedesátých a začátku sedmdesátých let. Nonkonformním, drsně originálním stylem v nich reflektuje své existenciální zoufalství, pijáckou samotu a morbidní humor.
povídky

Příběhy obyčejného šílenství

259 Kč
220 Kč
Povídky ke kávě VI. -10%
Autorka oslovuje čtenáře uceleným souborem humorných textů doslova „ze života“.
povídky

Povídky ke kávě VI.

169 Kč
152 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 236 položek
<< < 1 2 3 4 .. 24 > >>