Nejprodávanější e-knihy - říjen 2020 - ostatní sporty

Cvičení s měkkým míčem -20%
Malý měkký míč je velmi oblíbenou cvičební pomůckou, jejíž využití se uplatní nejen při posilování svalů při cvičebních aktivitách, ale především v rehabilitaci, kde může pomoci zpevnit svaly pánevního dna a uvolnit bolesti zad.
ostatní sporty

Cvičení s měkkým míčem

169 Kč
135 Kč
Pilates pro rehabilitaci -20%
Kniha známé propagátorky Pilates a autorky již šesté publikace o této metodě je tentokrát určena všem, kteří chtějí cvičit pro zdraví, využít ji však mohou také fyzioterapeuti a trenéři, kteří zde naleznou užitečné tipy na rehabilitační cvičení.
ostatní sporty

Pilates pro rehabilitaci

186 Kč
149 Kč
Stolní tenis -20%
Víte, který sport patří k nejrozšířenějším a nejrychlejším na světě? Chcete si jej vyzkoušet? Pak vítejte ve světě malého kulatého míčku, rychlosti a neuvěřitelných zážitků.
ostatní sporty

Stolní tenis

135 Kč
108 Kč
Strečink -20%
Naučte se spolu s námi základní strečinková cvičení, která jsou nutná před a po každé sportovní aktivitě. Renomovaný český autor, MUDr. Kamil Ramík, rehabilitační a sportovní lékař, vám přináší komplexní protažení všech svalových skupin.
ostatní sporty

Strečink

110 Kč
88 Kč
Cyklistika -20%
Populárně napsaná publikace oslovuje širokou část sportující populace, počínaje těmi, kteří si chtějí pomocí kola zvýšit fyzickou kondici, až po zkušené cyklisty a amatérské závodníky.
ostatní sporty

Cyklistika

271 Kč
217 Kč
Futsal -20%
Tato ojedinělá publikace pojednává o futsalu FIFA - dynamicky se rozvíjejícím sportovním odvětví, které se vyvinulo z fotbalu.
ostatní sporty

Futsal

97 Kč
78 Kč
Tenis -20%
Tato moderně zpracovaná kniha o tenise se věnuje komplexnímu shrnutí teorie a hlavně praxe tenisové výuky. Její autorkou je zkušená tenistka a trenérka dětí i aktivních hráčů.
ostatní sporty

Tenis

135 Kč
108 Kč
Outdoorový průvodce - Český ráj -20%
Anotace Český rájChráněná krajinná oblast Český ráj, geopark UNESCO, patří k tomu nejkrásnějšímu, co u nás můžete vidět.
ostatní sporty

Outdoorový průvodce - Český ráj

139 Kč
111 Kč
Outdoorový průvodce - Jizerské a Lužické hory -20%
Jizerské a Lužické horyDalší díl oblíbených netradičních outdoorových průvodců, tentokrát po našich severních oblastech, vás zavede do Jizerských a Lužických hor - ráje turistů, horských cyklistů i lyžařů.
ostatní sporty

Outdoorový průvodce - Jizerské a Lužické hory

139 Kč
111 Kč
Outdoorový průvodce - Krušné hory -20%
Krušné hory. Vystoupáte-li do kopců nad slavná lázeňská města Karlovy Vary, Mariánské Lázně nebo Teplice, dostanete se na vrcholky Krušných hor a můžete si užít panoramat.
ostatní sporty

Outdoorový průvodce - Krušné hory

139 Kč
111 Kč
Zobrazuji 41 - 50 z 55 položek
<< < 1 .. 3 4 5 6 > >>