Nejprodávanější tituly - říjen 2020 - povídky

Příšerné příběhy strýce Montaguea -15%
(12x)
Strýc Montague žije osaměle, jen se svým tajuplným sluhou. Třebaže cesta k jeho ponurému starému domu vede hlubokým strašidelným lesem, malý Edgar svého příbuzného rád navštěvuje. Strýc má totiž nepřebernou zásobu hrůzostrašných historek.
povídky

Příšerné příběhy strýce Montaguea

248 Kč
211 Kč
Povídky z druhé kapsy -10%

V těchto detektivně laděných prózách se autor projevil jako dokonalý znalec řeči příslušníků různých společenských vrstev a povolání. Mají podobné náměty jako Povídky z první kapsy: odhalování zločinů, hledání spravedlnosti a její vykonávání.

povídky

Povídky z druhé kapsy

259 Kč
233 Kč
Škoda lásky -10%
Autor nás zavádí nejen do svých rodných Dejvic a na blízkou Hanspaulku, ale i do Smetanovy Litomyšle anebo do jedné zcela zapadlé pohraniční vísky. Titul knihy odkazuje na nejslavnější český hit všech dob - slavnou polku Jaromíra Vejvody.
povídky

Škoda lásky

219 Kč
197 Kč
Další příběhy nečekaných konců -10%
(1x)
Kniha představuje soubor devíti povídek a volně navazuje na předchozí sbírku Příběhy nečekaných konců. Roald Dahl i tentokrát nabízí ucelený soubor, jehož charakteristickým rysem je mistrně vybudovaná zápletka s překvapivým rozuzlením.
povídky

Další příběhy nečekaných konců

149 Kč
134 Kč
Pábitelé
Čtyři povídky z knížky Pábitelé. Jednotlivé povídky jsou odděleny citáty z morytátu čtenářů (z knihy Morytáty a legendy) a závěr tvoří úryvek z povídky Kouzelná flétna (z knihy Listopadový uragán). Čtou Josef Somr a Magdalena Sidonová.
povídky

Pábitelé

149 Kč
Osamělý poutník -10%
Tento povídkový soubor je jakýmsi koncentrovaným výtažkem z Jacka Kerouaca. Svůj život na cestě po USA, Mexiku, Maroku i po Evropě zaznamenává v kratších a sevřenějších, ´ukázněnějších´ příbězích.
povídky

Osamělý poutník

198 Kč
178 Kč
Tabatěrka z Bagomba -15%
Dosud knižně nevydané krátké povídky známého autora z let 1954-1961.
povídky

Tabatěrka z Bagomba

299 Kč
254 Kč
Povídky z jedné a z druhé kapsy -10%
(1x)
Povětšinou detektivní příběhy, jejichž hrdiny jsou policejní komisaři, agenti, strážníci, četníci, ale také sňatkoví podvodníci, zločinci či fanatičtí sběratelé, přinášejí daleko více, než se na první pohled zdá.
povídky

Povídky z jedné a z druhé kapsy

248 Kč
223 Kč
Povídky z Oděsy a odjinud -10%
Mark Polevoj, dnes žijící v Praze, se ve svých povídkách vrací do rodné Oděsy a vykresluje příběhy, které se mohly odehrát pouze tam.
povídky

Povídky z Oděsy a odjinud

249 Kč
224 Kč
Dobrá bloncka -10%
Dobrá bloncka je soubor různorodých Kerouacových textů, který rekapituluje témata, ke kterým se vracel, a to různými formami, beletristicky i žurnalisticky.
povídky

Dobrá bloncka

258 Kč
232 Kč
Zobrazuji 41 - 50 z 230 položek
<< < 1 .. 3 4 5 6 7 .. 23 > >>