Nejprodávanější e-knihy - listopad 2020

Křehká struna
Sociální sítě, virtuální komunikace, nevěra jako normální součást života a vztah jako samozřejmost, v němž pro romantický ideál není místo. Místy až zoufale současné čtení, ale také povídky s nádechem mystiky a tajemna nebo kafkovské absurdity.

Křehká struna

179 Kč
Lars útočí -40%
Nový případ drsňáka Larse bude tentokrát zatraceně osobní!

Lars útočí

199 Kč
120 Kč
Láska a jiné lži
Olivia Kaspenová právě zjistila, že její bývalý přítel Caleb Drake ztratil paměť. Vzhledem ke své špatné pověsti se Olivia musí rozhodnout, jak daleko je schopná zajít, aby Caleba získala zpět.

Láska a jiné lži

199 Kč
Les Bor
Les Bor u Českých Budějovic je místo opředené mnoha tajemstvími a tragickými událostmi. Není tedy divu, že poté, co najde skupina studentů v lese zavražděného muže, vyvolá tento hrůzný čin značný rozruch.

Les Bor

169 Kč
Les sebevrahů Aokigahara
Strhující hororový román, ve kterém se jednoduchá exkurze do míst kde „údajně“ straší, promění v noční můru, když lidé začnou umírat nápadně nepřirozeným způsobem.I když se jedná o horor, je autorův přístup k příběhu velmi promyšlený, postupně vytváří napětí a zneklidňující prostředí.

Les sebevrahů Aokigahara

219 Kč
Léta touhy, víry i zklamání
Publikace přibližuje české veřejnosti období reformního socialismu, normalizace a „zvonění klíči“ v roce 1989.

Léta touhy, víry i zklamání

189 Kč
Magos
(1x)
Čtvrtá kniha o inkvizitorovi G. Eisenhornovi navazující na trilogii Xenos, Malleus, Hereticus z cyklu Warhammer 40000.

Magos

149 Kč
Malé ženy
Romantická Meg, nezkrotná Jo, nenápadná Beth a rozmazlená Amy. Čtyři sestry, které musejí čelit stesku po tatínkovi, který bojuje v občanské válce, chudobě či vážné nemoci, ale hlavně svým vlastním ambicím, tužbám a malým nectnostem.

Malé ženy

309 Kč
Mateřský kód
V roce 2049 čelí lidstvo hrozbě vyhynutí. Poslední nadějí je generace geneticky upravených dětí, o jejichž výchovu se mají starat pečlivě naprogramovaní roboti. Kai se je jedním z těchto dětí a jeho jediným průvodcem zdevastovanou Amerikou je jeho robotická matka Rho-Z.

Mateřský kód

249 Kč
Milá Ijeawele aneb Feministický manifest v patnácti doporučeních
(1x)
Adichieová se ve dvou esejích vyrovnává s feminismem a obhajuje jej. Feminismus pro ni není bojem za ženská práva, ale snahou o lepší svět pro všechny.

Milá Ijeawele aneb Feministický manifest v patnácti doporučeních

99 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100