Nejprodávanější tituly - listopad 2020 - počítače

Principy krásného webdesignu -56%
Vaše webové stránky sice fungují, ale tak nějak cítíte, že nevypadají zrovna dobře? Řešení vám poradí tato kniha, která vám na konkrétních příkladech srozumitelným a názorným způsobem představí proces, jak převést myšlenku o hezkém designu ve skutek.
počítače

Principy krásného webdesignu

319 Kč
139 Kč
Oracle -20%
Databázový systém Oracle je jedním z nejdokonalejších systémů pro správu obsáhlých datových struktur. Jde o nejpokrokovější a moderní databázi s řadou nadstandardních možností a přístupem z různých programátorských prostředí.
počítače

Oracle

202 Kč
162 Kč
Genetické algoritmy a genetické programování -20%
Kniha je vhodnou pomůckou pro vysokoškolské studenty technických, přírodovědných a ekonomických směrů, ale vzhledem k obrovské šíři aplikací evolučních algoritmů je určena i širokému spektru manažerů, odborníků a specialistů.
počítače

Genetické algoritmy a genetické programování

181 Kč
145 Kč
Natáčíme a upravujeme video na počítači -20%
S knihou se naučíte importovat videozáznam do počítače, sestříhat video i upravit zvuk, přidat efekty a titulky, vytvořit DVD menu a nakonec celý film vypálit na DVD.
počítače

Natáčíme a upravujeme video na počítači

269 Kč
215 Kč
Virtuální počítač -70%
Chcete si vyzkoušet nový systém nebo aplikaci a nechcete znovu instalovat celý počítač? Zkušený autor vám vysvětlí, jak toho můžete pomocí virtualizace dosáhnout.
počítače

Virtuální počítač

297 Kč
89 Kč
Zobrazuji 111 - 120 z 115 položek
<< < 1 .. 10 11 12