Nejprodávanější e-knihy - listopad 2020 - pečení a moučníky

Moje sváteční pečení -20%
Přemýšlíte, jak dodat svátečnímu pečení jiskru? Zkuste tentokrát rozvonět svou kuchyni trochu jinak! V šedesáti unikátních receptech inspirovaných dětstvím, zážitky z cest i aktuálními světovými trendy vám ukážu, jak z klasického cukroví udělat něco výjimečného.
pečení a moučníky

Moje sváteční pečení

219 Kč
175 Kč
Cesta z těsta -20%
České tradice a jídla s nimi spojená jsou bezednou studnicí inspirace. Své o tom ví i historicky první vítězka televizní soutěže amatérských pekařů Petra Burianová, pro niž jsou lokální suroviny a sezónnost základem veškerého kuchařského umu.
pečení a moučníky

Cesta z těsta

229 Kč
183 Kč
Hrátky s těstem -20%
Slané i sladké pečení, které je hotové raz dva.
pečení a moučníky

Hrátky s těstem

219 Kč
175 Kč
Koláče Chez Lucie -20%
Pořádně vypečené koláče od známé foodblogerky snadno a rychle! Sladké synonymum štěstí na šest písmen? Koláče! Populární cukrářka Chez Lucie vás zasvětí do tajů jejich pečení a ukáže vám, jak vytvořit ty nejlahodnější kousky.
pečení a moučníky

Koláče Chez Lucie

169 Kč
135 Kč
Moderní česká cukrařina -20%
(2x)

Pečte a inspirujte se recepty uznávaného mistra cukráře Josef Maršálek vyzradil svá sladká tajemství a sepsal 47 skvělých receptů – nechte se vést jeho radami a inspirujte se triky, které v praxi používá.

pečení a moučníky

Moderní česká cukrařina

219 Kč
175 Kč
Bezlepkové kváskové pečení -20%

Upečte si sami doma bezlepkový kváskový chléb, Chleban s An!   Myslíte si, že upéct si vlastní chleba bez lepku bude složité? Autorka této knihy vás přesvědčí, že ne. Sama má celiakii, čerpá tedy z vlastních zkušeností a navíc moc dobře ví, co vás trápí.

pečení a moučníky

Bezlepkové kváskové pečení

149 Kč
119 Kč
Upečeno s láskou -20%
(1x)
Pekařina je staré voňavé řemeslo, které dnes s radostí opět objevujeme. Ponořte se do světa domácího pečení a s ním spojených tradic.
pečení a moučníky

Upečeno s láskou

199 Kč
159 Kč
Vánoční kuchařka -20%
Tato jedinečná kuchařka nabízí mnoho desítek tradičních i nevšedních receptů, jak si obohatit vánoční pohodu výborným kulinářským zážitkem.
pečení a moučníky

Vánoční kuchařka

119 Kč
95 Kč
Tradiční pečivo -20%
Publikace o tradičním lidovém pečení podrobně zachycuje rozmanitost tohoto „řemesla“ v celé jeho šířce.
pečení a moučníky

Tradiční pečivo

161 Kč
129 Kč